Didim Karadenizliler Derneğinde Hakan Kılıç Dönemi - Son Dakika
Yerel

Didim Karadenizliler Derneğinde Hakan Kılıç Dönemi

Didim Karadenizliler Derneğinde Hakan Kılıç Dönemi

Didim Karadenizliler Derneğinin yapılan olağan genel kurulunda, dernek başkanlığına Hakan Kılıç seçildi.

29.03.2016 14:43  Güncelleme: 14:51

Didim Karadenizliler Derneği'nin yapılan olağan genel kurulunda, dernek başkanlığına Hakan Kılıç seçildi.

Didim Karadenizliler Derneği'nde ilkinin çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemeyen Olağan Genel kurulu çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirildi. Dernek lokalinde gerçekleşen Genel kurulda Mevcut Dernek Başkanı Hasan Mercan aday olmazken tek liste ile yapılan Genel kurulda Dernek Başkanlığına Hakan Kılıç seçildi.

Didim'de Karadenizliler Derneğinin yıllardır var olduğunu belirten Kılıç "Derneğimiz ilçemizde yaşayan Karadenizli vatandaşları bir araya toplamak, sorunlarına çare olmak ve kültürümüzü yaşatmak amacıyla kurulmuştu. Kurulduğu günden bu yana birçok faaliyetleri oldu. Bizde bize verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için yönetim kurulumuzla birlikte hem ilçemiz Didim için hemde hemşerilerimiz için güzel çalışmalar yapacağımızı inanıyorum. Destek olan ve katılım sağlayan dernek üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Hakan Kılıç başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Mehmet Vela, İmdat Karaosman, Yılmaz Çolak, Ayhan Turan, Atanur Çelikoğlu, Hakan Çelik, Hüseyin Çelik, Ferdi Şahin, Hafız Ömer Üçüncü, Murat Salman, Fatih Şilen, Hüseyin Doğanay"

Denetleme kurulunda ise "Ömer Vela, Recai Battal ve Ali Şehirli. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didim Karadenizliler Derneğinde Hakan Kılıç Dönemi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement