Digor'da vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor - Son Dakika

Digor'da vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor

11.04.2022 13:02
Digor'da vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor

Digor'da yaşlı ve engelli vatandaşlara evde bakım hizmeti veriliyor.

Digor'da yaşlı ve engelli vatandaşlara evde bakım hizmeti veriliyor.

Kars'ın Digor ilçesinde Kaymakamlık "Evde Bakım" Projesi çerçevesinde vatandaşlara evlerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Digor Kaymakamlığı tarafından oluşturulan ekipler tarafından ilçe ve köylerde bulunan yaşlı, engelli ve kimsesiz vatandaşların evlerine kadar giderek vatandaşların evlerini temizliyor. Vatandaşların evlerinde bulunan tamirat, boya, bakım gibi işleri yapan ekipler, ilçe merkezinde ve köylerdeki yaşlı ve engelli vatandaşların günlük ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş'ın da yakından takip ettiği çalışmalarda yaşlı ve engelli vatandaşların sorun ve sıkıntıları kısa sürede gideriliyor.

Digor Kaymakamlığı'nca hayata geçirilen "Evde Bakım" Projesi çerçevesinde vatandaşlara evlerinde hizmetlerin aksamadan devam edeceği kaydedildi. - KARS

YORUMLAR
500
Kars'ta hız ihlalleri Mobil Hız Tespit Sistemi'yle belirleniyor Kars'ta hız ihlalleri Mobil Hız Tespit Sistemi'yle belirleniyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Digor'da vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement