Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes - Son Dakika

Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes

03.01.2012 11:40
Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes

Dörtyol ilçesinde Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından öğrenciler yararına kermes açıldı.

Dörtyol ilçesinde Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından öğrenciler yararına kermes açıldı.

Dörtyol Atatürk Parkı'ndaki kermesin açılışını yapan Belediye Başkanı Fadıl Keskin, eğitime gönül verenleri tebrik ederek, bu tür kermeslerin toplum içinde kaynaşmaya vesile olduğunu söyledi.

Özellikle kadınların yardımseverlik konusunda ellerinden gelen gayreti göstererek sergilediği davranışın ilçe adına son derece önemli olduğunu vurgulayan Keskin, el işi, göz nurundan oluşan bir birinden güzel ürünlerin hazırlanarak ihtiyacı olan öğrencilere yarıdımda bulunmak için satışa sunulmasına katkı sunanları tebrik etti.

Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muharrem Gebenli ise kermeslerinde çeyizlik ürünlerin yanı sıra yiyeceklerin de bulunduğunu bildirerek, elde edilen gelirlerin ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacağını ifade etti.

Derneğin kuruluş amacının eğitime tam destek sağlamak olduğunu anlatan Gebenli, kermesin hafta sonuna kadar açık olacağını ve daha sonra Payas ile Altınçağ beldelerinde de açılacağını dile getirdi.

Kermese İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Müftü Ali Yazıcı, Yeşilköy beldesi Belediye Başkanı Fatma Görgen ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

AÖ-LEV-ST) - HATAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Özdemir Bayraktar için taziye mesajı! 8 yıl önceki fotoğrafla veda etti 19:40 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Özdemir Bayraktar için taziye mesajı! 8 yıl önceki fotoğrafla veda etti Pjanic kritik karşılaşmada sahaya çıkacak mı? Beşiktaş-Sporting maçında ilk 11'ler netleşti 18:54 Pjanic kritik karşılaşmada sahaya çıkacak mı? Beşiktaş-Sporting maçında ilk 11'ler netleşti Bülent Arınç'tan gündem olacak sözler: CHP'nin oyları artıyor, artacak 18:20 Bülent Arınç'tan gündem olacak sözler: CHP'nin oyları artıyor, artacak
Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor 17:48 Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini fark edince 17:14 Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini fark edince "Bunlar PKK'lı" diyerek çevreden yardım istedi Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş 17:10 Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş
Amazon, ABD genelinde 150 bin mevsimlik işçi alacak 16:43 Amazon, ABD genelinde 150 bin mevsimlik işçi alacak Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı 15:16 Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı
Advertisement