Dto Heımtextıl Fuarı'nda - Son Dakika

Dto Heımtextıl Fuarı'nda

10.01.2012 11:32
Dto Heımtextıl Fuarı'nda

Denizli Ticaret Odası (DTO), Heimtextil Fuarı'nda üyelerini yalnız bırakmayacak.

Denizli Ticaret Odası (DTO), Heimtextil Fuarı'nda üyelerini yalnız bırakmayacak.

Denizli Ticaret Odası, dünyanın en büyük ev tekstil fuarlarından biri olan ve bu yıl 11-14 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek Heimtextil Ev Tekstil Fuarı'nda üyelerini yalnız bırakmayacak. Heimtextil Fuarı, yarın Almanya'nın Frankfurt şehrinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Bu yıl Heimtextil Fuarı'na Türkiye'den 175 firma katılırken, Denizli'den 46 firma stand açacağı belirtildi. 2011 yılında olduğu gibi Denizli yine, fuarda 60 firma ile yer alan İstanbul'un, 57 firma ile yer alan Bursa'nın ardından üçüncü sırada yer alıyor.

Denizli ve Türkiye adına fuarın verimli geçmesini dileyen Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, "Denizli Ticaret Odası olarak fuar boyunca firmalarımızı yalnız bırakmamak üzere, stantları ziyaret edip, tanıtım yapmak amacıyla, valimiz Abdulkadir Demir ve Belediye Başkanımız Osman Zolan'la birlikte

Almanya'ya gidiyoruz. Fuarın faydalarını önümüzdeki aylarda daha net göreceğiz" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sosyal medyada tanıştığı genç için Endonezya'yı bırakıp Denizli'ye gelin geldi Sosyal medyada tanıştığı genç için Endonezya'yı bırakıp Denizli'ye gelin geldi Türkiye'den AB'ye ihraç edilen ballar hileli çıktı Türkiye'den AB'ye ihraç edilen ballar hileli çıktı 2023'de Almanya Ziyaret Vizesi Nasıl Alınır? 2023'de Almanya Ziyaret Vizesi Nasıl Alınır?

Son Dakika Yerel Dto Heımtextıl Fuarı'nda - Son Dakika


Advertisement