Düzce'de Kurumlar Voleybol Oynuyor - Son Dakika

Düzce'de Kurumlar Voleybol Oynuyor

05.06.2014 11:43
Düzce'de Kurumlar Voleybol Oynuyor

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce organize edilen kurumlar arası voleybol turnuvası 18 Temmuz Spor Salonunda başladı.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce organize edilen kurumlar arası voleybol turnuvası 18 Temmuz Spor Salonu'nda başladı.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol Federasyonu Düzce İl temsilciliğinin düzenlediği kurumlararası voleybol turnuvası heyecanı başladı. Geleneksel olarak her sene düzenlenen turnuvaya, Özel İdare, Gençlik Spor, Valilik, Sağlık Müdürlüğü, Konuralp ÇPL, Aile ve Sosyal Politikalar, Beyköy Belediyesi, Allegion, İş Kur, O.K.İHL takımları katıldı.

Turnuvanın açılışında konuşan Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, amaçlarının hem kamu kurumlarında görev yapanların spor yapmalarını sağlamak hem de bu turnuva sayesinde kurumlar arası diyalogu ve iletişimi daha etkin bir biçimde geliştirmek olduğunu söyledi.

Kurumlararası Voleybol Turnuvası 1 ay sürecek. - DÜZCE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Düzce'de kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı Düzce'de kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı Karla kaplanan Bolu Dağı böyle görüntülendi Karla kaplanan Bolu Dağı böyle görüntülendi Anadolu Otoyolu Düzce-Sakarya sınırında kar yağışı etkili oldu Anadolu Otoyolu Düzce-Sakarya sınırında kar yağışı etkili oldu

Son Dakika Yerel Düzce'de Kurumlar Voleybol Oynuyor - Son Dakika


Advertisement