Edesob Heyeti AK Parti İl Başkanı Kahve'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Edesob Heyeti AK Parti İl Başkanı Kahve'yi Ziyaret Etti

09.04.2012 16:20
Edesob Heyeti AK Parti İl Başkanı Kahve'yi Ziyaret Etti

(EDESOB) Başkanı Emin İnağ ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve'yi ziyaret etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

(EDESOB) Başkanı Emin İnağ ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve'yi ziyaret etti.

İl başkanlığında gerçekleşen ziyarette konuşan Kahve, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Amacının Edirne'ye hizmet olduğunu ifade eden Kahve, "Hep beraber Edirne için gerekli çalışmaları yürüteceğiz. Ankara ile ilgili taleplerinizde her zaman sizlerle beraberim" diye konuştu.

Yeniden il başkanı seçilen Kahve'yi kutlayan İnağ, "Hepimizin hedefi Edirne'mize hizmet etmek, Edirne için yapılacak çalışmalarınızda sizinle kol kola üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız" dedi.

İnağ, "Sınır kapılarından giriş-çıkışlara limit getiren düzenlemenin Edirne ve Kırklareli'nin Avrupa Birliği ülkelerine sınır olduğu göz önüne alınarak tekrar düzenlenmesinde milletvekilimiz Mehmet Müezzinoğlu'nun büyük gayretleri oldu. Kendisine şahsınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

- EDİRNE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den beşiz kardeşlere ziyaret AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den beşiz kardeşlere ziyaret İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakılması Konya'da protesto edildi İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakılması Konya'da protesto edildi

Son Dakika Yerel Edesob Heyeti AK Parti İl Başkanı Kahve'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement