Gaün'de İngilizce Müzikal Sahnelendi - Son Dakika

Gaün'de İngilizce Müzikal Sahnelendi

06.05.2011 18:07
Gaün'de İngilizce Müzikal Sahnelendi

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Atatürk Kültür Merkezi'nde, İngilizce müzikal sahnelendi.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Atatürk Kültür Merkezi'nde, İngilizce müzikal sahnelendi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarından yapılan yazılı açıklamaya göre, yazar George Bernard Shaw'un eserinden uyarlanan "My Fair Lady" adlı müzikal başarıyla sergilendi.

Müzikalde bir dil bilimcinin, sokakta tanıştığı ağzı bozuk, kötü İngilizce konuşan çiçekçi kızı, göz kamaştırıcı ve gerçek bir hanımefendi yapma çabasını komedi tarzında anlatıyor.

Okul Müdürü Atanur Vergili, öğrencilerini sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda yetenekleri doğrultusunda geliştirdiklerini ve yabancı dil eğitimine büyük önem verdiklerini kaydetti.

- GAZİANTEP

YORUMLAR
500
Burhaniye'de 'Gelin Canlar Bir Olalım' Oyunu Sahnelendi Burhaniye'de 'Gelin Canlar Bir Olalım' Oyunu Sahnelendi MEB ile TRT, İngilizce öğretimine yönelik iş birliği protokolü imzaladı MEB ile TRT, İngilizce öğretimine yönelik iş birliği protokolü imzaladı Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmeni Fitzmorris, Kılıçdaroğlu'na 'Kurtarın Bizi Lütfen' Dedi Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmeni Fitzmorris, Kılıçdaroğlu'na 'Kurtarın Bizi Lütfen' Dedi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaün'de İngilizce Müzikal Sahnelendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement