Hakim ve Savcılar ile Avukatlar Halı Sahada Karşı Karşıya Geldi - Son Dakika

Hakim ve Savcılar ile Avukatlar Halı Sahada Karşı Karşıya Geldi

02.04.2014 13:25

Diyarbakır Barosu'nca düzenlenen 12. Avukat Nevzat Eren Futbol Turnuvası'nın final maçında, hakim ve savcılardan kurulu "Adaletspor" ile avukatlardan oluşan "FC Barocelona" takımları karşılaştı İki takımın kıyasıya mücadelesi sonucunda avukatlardan oluşan "FC Barocelona" takımı, rakibini 2 1 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Diyarbakır Barosu'nca düzenlenen 12. Avukat Nevzat Eren Futbol Turnuvası'nın final maçında, hakim ve savcılardan kurulu "Adaletspor" ile avukatlardan oluşan "FC Barocelona" takımları karşılaştı. "FC Barocelona" takımı, rakibini 2-1 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Yenişehir ilçesindeki bir halı sahada oynanan ve 13 takımın yer aldığı turnuvanın final maçında, hakim ve savcılardan kurulu "Adaletspor" ile avukatlardan oluşan "FC Barocelona" takımları karşı karşıya geldi.

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Baro Başkanı Tahir Elçi'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda avukat ile hakim ve savcının izlediği müsabakayı "FC Barocelona" takımı, rakibini 2-1 yenerek kazandı.

İki takımının kıyasıya mücadele ettiği karşılaşma sonucunda birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz ve Baro Başkanı Elçi, iki takımın oyuncularını kutladı.

Turnuvada birinci olan "FC Barocelona" takımına madalyalarını Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz, hakim ve savcılardan oluşan takımın madalyalarını da Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi verdi.

Baro Başkanı Elçi, yaptığı açıklamada, turnuvada mücadele eden bütün takımları kutladı. Turnuvanın ardından katılımcılara tatlı ikram edildi. - Diyarbakır

YORUMLAR
500
Evlat nöbetindeki 2 anne daha çocuğuna kavuştu! Yavrusuna kavuşan aile sayısı 37'ye yükseldi Evlat nöbetindeki 2 anne daha çocuğuna kavuştu! Yavrusuna kavuşan aile sayısı 37'ye yükseldi Diyarbakır'da evlat nöbetindeki 2 aile daha evladına kavuştu Diyarbakır'da evlat nöbetindeki 2 aile daha evladına kavuştu Ailelerin evlat nöbeti bin 34'üncü gününde Ailelerin evlat nöbeti bin 34'üncü gününde
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hakim ve Savcılar ile Avukatlar Halı Sahada Karşı Karşıya Geldi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement