Hatay Büyükşehir Belediyesi, Şehit Sami Bilgen'in mezarındaki Türk bayrağını değiştirdi - Son Dakika
Yerel

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Şehit Sami Bilgen'in mezarındaki Türk bayrağını değiştirdi

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Şehit Sami Bilgen\'in mezarındaki Türk bayrağını değiştirdi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'ün talimatıyla, 1998 yılında şehit olan Polis Özel Harekat Personeli Sami Bilgen'in mezarındaki Türk bayrağı değiştirildi. Başkan Öntürk'ün yönlendirmesiyle, mezarlık alanında temizlik, toprak bakımı ve çiçeklendirme işlemleri de yapıldı.

13.04.2024 15:03  Güncelleme: 15:06

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'ün talimatıyla, 1998 yılında şehit olan Polis Özel Harekat Personeli Sami Bilgen'in mezarındaki Türk bayrağı değiştirildi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, 1998 yılında Tunceli'de bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit düşen Polis Özel Harekat Personeli Sami Bilgen'in ailesinin talebi üzerine harekete geçti. Başkan Öntürk'ün yönlendirmesiyle, Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Mezarlık Şube Müdürlüğü ekipleri, Arsuz Karaağaç Asri Mezarlığı'ndaki şehit Sami Bilgen'in mezarına giderek Türk bayrağını yeniledi ve mezarlık alanında temizlik, toprak bakımı, çiçeklendirme işlemlerini tamamladı. Yapılan bu hizmetle şehit ailesinin isteği yerine getirilmiş oldu. - HATAY

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hatay Büyükşehir Belediyesi, Şehit Sami Bilgen'in mezarındaki Türk bayrağını değiştirdi - Son Dakika


Advertisement