Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu'ndan Kutlama Mesajı - Son Dakika

Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu'ndan Kutlama Mesajı

14.08.2013 16:39
Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu'ndan Kutlama Mesajı

Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu, AK Parti'nin kuruluşunun Türk siyasi ve demokrasi açısından çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi.

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti'nin kuruluşunun Türk siyasi ve demokrasi açısından çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi.

Denizli'nin Honaz ilçesi belediye başkanı olan Turgut Devecioğlu, AK Parti'nin 12. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. AK Parti'nin kuruluşu ve teşkilatlanması aşamasında Denizli'de ilk atanan ilçe başkanlarından olan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti'nin bir siyasi parti olarak, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler kattığını ifade etti. AK Parti'nin milletin tamamını kucakladığını belirten Devecioğlu, "11 yıllık iktidarı süresince, eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki artan çalışmalarımız, bunun apaçık göstergesidir. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayışımız var. Artık Türkiye eski Türkiye değil. Artık Türkiye milletimizin hayal ettiği büyük Türkiye oldu. Bize bu gururu yaşatan milletimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Biz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti her zaman en iyisini hak ediyor" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu'ndan Kutlama Mesajı - Son Dakika


Advertisement