İHA muhabirinin o fotoğrafına kayıtsız kalınmadı - Son Dakika

İHA muhabirinin o fotoğrafına kayıtsız kalınmadı

06.07.2022 20:00
İHA muhabirinin o fotoğrafına kayıtsız kalınmadı

Zonguldak'ta meydana gelen sel felaketinde mahsur kalan küçük kızı taşıyan polis memuru, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş tarafından ödüllendirildi.

Zonguldak'ta meydana gelen sel felaketinde mahsur kalan küçük kızı taşıyan polis memuru, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş tarafından ödüllendirildi. İHA Muhabiri Onur Altındağ'ın objektifine yansıyan o fotoğraf ise hafızalara kazındı.

Geçen Haziran ayında kuvvetli yağışların sele dönüştüğü Gökçebey ilçesinde 30 hane sular altında kaldı. Arama kurtarma çalışmalarının gerçekleştirildiği o anlar gazeteciler tarafından da yakından takip edildi. Bir metreyi bulan sel sularında AFAD'a ait botlarla kurtarılan vatandaşlar güvenli bölgeye taşındı. Sel suları nedeniyle bir binanın ikinci katında mahsur kalan küçük kız, Gökçebey Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Adem Yayar tarafından kurtarıldı.

Trafik polisi, sel sularının arasına girerek küçük kızı kucağına alıp güvenli bölgeye taşıdı. İhlas Haber Ajansı muhabiri Onur Altındağ ise o anları fotoğraf karesiyle haberine taşıdı. O fotoğrafa kayıtsız kalınmadı. İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, sel afetinde fedakarca görev yapan polis memuru Adem Yayar'a teşekkür belgesi ve hediye takdim etti. Fotoğraf karesini de çerçeveleterek hatıra olarak saklaması için takdim etti. - ZONGULDAK

YORUMLAR
500
TEKNOFEST kapsamında 'Savaşan İHA Yarışması' Samsun'da sürüyor TEKNOFEST kapsamında 'Savaşan İHA Yarışması' Samsun'da sürüyor Meral Akşener'e tepki gösterdiği için yaka paça uzaklaştırılan vatandaş İHA'ya konuştu Meral Akşener'e tepki gösterdiği için yaka paça uzaklaştırılan vatandaş İHA'ya konuştu Fren yerine gaza basınca çocuk parkına girdi Fren yerine gaza basınca çocuk parkına girdi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İHA muhabirinin o fotoğrafına kayıtsız kalınmadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement