İzmir Derbisine Doğru - Son Dakika
Yerel

İzmir Derbisine Doğru

Bank Asya 1.Lig'de Pazar günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Karşıyaka-Göztepe maçı için Göztepeli taraftarlara ayrılan biletlerin yarın kulüp binası önünde satışa çıkarılacağı bildirildi.

25.01.2012 12:40

Bank Asya 1. Lig'de Pazar günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Karşıyaka-Göztepe maçı için Göztepeli taraftarlara ayrılan biletlerin yarın kulüp binası önünde satışa çıkarılacağı bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince Karşıyaka-Göztepe maçı için Göztepe'ye 2500 kişilik yer ayrıldığı, taraftarların Mersinli kale arkasında maçı izleyebilecekleri belirtildi.

Göztepeli taraftarların maça girişlerinin saat 14.30-15.00 arasında olacağı, bu saatten sonra gelen taraftarların stada alınmayacağı, müsabakanın ardından da öncelikle Karşıyaka taraftarlarının stattan ayrılacağı kaydedildi.

Göztepe taraftarlarına tahsis edilen kale arkası tribün biletleri satışının yarın kulüp binası önünde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerince 10.00-16.00 saatlerinde kombine ve taraftar kart sahibi taraftarlara yönelik olarak yapılacağı belirtildi.

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzmir Derbisine Doğru - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement