Jandarmadan öğrencilere çizgi filmli hayvan sevgisi bilinci - Son Dakika

Jandarmadan öğrencilere çizgi filmli hayvan sevgisi bilinci

03.12.2022 12:25

Jandarmadan öğrencilere çizgi filmli hayvan sevgisi bilinci Kilis'in Musabeyli ilçesinde jandarma tarafından 213 öğrenciye hayvan koruma konulu eğitim verildi.

Jandarmadan öğrencilere çizgi filmli hayvan sevgisi bilinci

KİLİS - Kilis'in Musabeyli ilçesinde jandarma tarafından 213 öğrenciye hayvan koruma konulu eğitim verildi. Ekipler, öğrencilere izlettiği çizgi film ile hayvan sevgisini aşıladı.

İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı tarafından Musabeyli ilçesi Hasancalı İlk ve Ortaokulunda öğrenim gören 213 öğrenciye hayvan sevgisini aşılamak, Jandarmanın bu konuda ki imkan ve kabiliyetlerini tanıtmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla "Hayvan Sevgisi" adlı sunum yapıldı. Öğrencileri, hayvanlar hakkında bilgiler de veren ekipler, "Jandarma Tim" adlı çizgi filmi de öğrencilere izletti. Çizgi film gösteriminin ardından ise jandarmalar, öğrencilere balon ve boyama kitabı dağıttı.

Ayrıca programda jandarma köpeklerinin gösterisi de yer aldı. Program jandarma ve çocukların birlikte çekildiği fotoğraf ile sona erdi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Jandarmadan öğrencilere çizgi filmli hayvan sevgisi bilinci - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement