Kadınlara Sağlık ve Mutluluk Eğitimi Verildi - Son Dakika

Kadınlara Sağlık ve Mutluluk Eğitimi Verildi

16.02.2013 15:24
Kadınlara Sağlık ve Mutluluk Eğitimi Verildi

"Güvenli Yarınlar İçin Bilinçli, Sağlıklı, Mutlu Kadınlar ve Çocuklar" programı düzenledi.

Türk Anneler Derneği Kastamonu Şubesi

"Güvenli Yarınlar İçin Bilinçli, Sağlıklı, Mutlu Kadınlar ve Çocuklar" programı düzenledi.

Kastamonu Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan Türk Anneler Derneği Kastamonu Şubesi Başkanı Ayten Kızılten, Kastamonu'da hayata geçirilen "Güvenli Yarınlar İçin Bilinçli, Sağlıklı, Mutlu Kadınlar ve Çocuklar" projesinin, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ile Anadolu Kalkınma Derneği tarafından desteklendiğini belirtti.

Eğitimlerin uzman doktorlar, psikologlar ve avukatlar tarafından verildiğini ifade eden Kızılten, Ağlı, Bozkurt ve Cide ilçelerinde de proje eğitiminin devam edeceğini kaydetti.

Proje kapsamında, Bulaşıcı Hastalıklar Uzmanı Saliha Bakır Özbey, Kadın Doğum Uzmanı Süleyman Öztürk ve Dursun Baştürk, İç Hastalıkları Uzmanı Halil Kaygusuz ve Handan Doyum, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Adil Yılmaz ve Işıl Topaçoğlu, Psikolog Neslihan Aktuna ve Sema Çiğdem, Göz Hastalıkları Uzmanı Ertülay Açıkel ve Mutlu Alper, Kişisel Gelişim Uzmanı Osman Tekin, Avukat Serap Ekmekçi Kaşgil, Güneş Demirkıran Baltacı, Sibel Karakaş ve Serap Demirci eğitim verdi.

Muhabir: Esra Karamuk

Yayıncı: Ebubekir Gülüm - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Sinop ve Kastamonu için korkutan uyarı: 100 kg yağış düşebilir Sinop ve Kastamonu için korkutan uyarı: 100 kg yağış düşebilir Son dakika haberi: İçişleri: PKK'dan kaçan 3 terör örgütü mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu Son dakika haberi: İçişleri: PKK'dan kaçan 3 terör örgütü mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu Tunus'ta terör şüphesiyle tüm üyeleri kadın olan bir hücre çökertildi Tunus'ta terör şüphesiyle tüm üyeleri kadın olan bir hücre çökertildi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kadınlara Sağlık ve Mutluluk Eğitimi Verildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement