Kariyer Günleri' Etkinliği Devam Ediyor - Son Dakika

Kariyer Günleri' Etkinliği Devam Ediyor

05.06.2014 13:29
Kariyer Günleri' Etkinliği Devam Ediyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Girişimcilik Kulübü öğretmeni Celali Yılmaz tarafından düzenlenen ‘2. Kariyer Günleri’ etkinliğinin dördüncü gününde başarılı iş adamlarının öyküleri anlatıldı.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Girişimcilik Kulübü öğretmeni Celali Yılmaz tarafından düzenlenen '2. Kariyer Günleri' etkinliğinin dördüncü gününde başarılı iş adamlarının öyküleri anlatıldı.

Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konferans salonunda düzenlenen programda ilk olarak Girişimcilik Kulübü Öğretmeni Celali Yılmaz tarafından bir konuşma yapılarak Girişimcilik Kulübünün faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Daha sonra ilçenin tanınmış ve önde gelen iş adamlarından Hüseyin Kösemen ve Hakkı Öztekin özgeçmişlerini, mesleki başarılarını ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hanifi Başıbüyük tarafından tüm katılımcılara katılım belgeleri ve plaket takdim edildi.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hanifi Başıbüyük, Kösemen Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kösemen, Öztekin Grup İnşaat Sahibi Hakkı Öztekin, Kariyer günleri ana sponsoru Osman Tekeli, iş adamları ve Girişimcilik Kulübü öğretmeni Celali Yılmaz ile öğrenciler katıldı. - BİLECİK

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Hafız öğrencilere taç giydirildi Hafız öğrencilere taç giydirildi Bozüyük HEM kursiyerleri madalyaları topladı Bozüyük HEM kursiyerleri madalyaları topladı Bilecik Belediyesi'nde yaşanan rüşvet operasyonuna ilişkin 4'üncü duruşma görüldü Bilecik Belediyesi'nde yaşanan rüşvet operasyonuna ilişkin 4'üncü duruşma görüldü

Son Dakika Yerel Kariyer Günleri' Etkinliği Devam Ediyor - Son Dakika


Advertisement