Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı İşeri Açıklaması - Son Dakika

Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı İşeri Açıklaması

25.05.2014 12:13
Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı İşeri Açıklaması

"Ahşaba dayalı yapılacak bir yatırım, kent için büyük ve çok kıymetli"

Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, "Sanayi Evsaflı Orman Ürünleri Ortak İşleme Entegre Tesisi" Projesi'ne ilişkin, "Ahşaba dayalı yapılacak bir yatırım, kent için büyük ve çok kıymetli" dedi.

İşeri, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok önemli ve büyük bir proje üzerinde çalıştıklarını belirterek, çalışmalarda sona yaklaşıldığını vurguladı.

Bu projenin sorumluğunu alan borsanın, kent için fedakarlık yaptığını dile getiren İşeri, şunları söyledi:

"Ahşap Kastamonu'nun geleceği. Dolayısıyla ahşaba dayalı yapılacak bir yatırım, kent için büyük ve çok kıymetli. Azimliyiz ve bu işi başaracağız. Çünkü biz ekip olarak buna inandık. Sağ olsunlar arkadaşlarım aynı özveriyi bugün de devam ettiriyorlar. Zaten kadromuzda çok değişiklik olmadı, yeni ilaveler var. Dolayısıyla meclise yeni aldığımız arkadaşlarımız da bize çok hızlı uyum sağladılar. Onlarda çok iştahlılar.  Şehrimize bu tesisi, bu yatırımı kazandırmış olacağız." - Kastamonu

YORUMLAR
500
Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan kişi tutuklandı Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan kişi tutuklandı Kastamonu'da polis ekiplerinden 3 ayrı uyuşturucu operasyonu Kastamonu'da polis ekiplerinden 3 ayrı uyuşturucu operasyonu Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı İşeri Açıklaması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement