Kelizafer Spor Sezona Hazır - Son Dakika

Kelizafer Spor Sezona Hazır

04.03.2013 13:34
Kelizafer Spor Sezona Hazır

Salihli'nin en köklü spor kulüplerinden Kelizafer Spor, 9 Mart tarihinde başlayacak olan maçlar öncesi 4 yeni transfer yaparak ligi beklemeye başladı.

Salihli'nin en köklü spor kulüplerinden Kelizafer Spor, 9 Mart tarihinde başlayacak olan maçlar öncesi 4 yeni transfer yaparak ligi beklemeye başladı.

Teknik direktör Sebahattin Şahin önderliğinde yeni sezona fırtına gibi girmesi beklenen Kelizafer Spor, zorlu sezon öncesi kadrosunu 4 flaş transferle güçlendirdi. Kulüp Başkanı Alim Teker, hedeflerinin grupta şampiyon olarak 1. Amatör Küme'ye yükselmek olduğunu kaydederek, "Manisa 2. Amatör Küme'de lig, 9 Mart Cumartesi günün oynanacak olan maçlarla start alıyor. Bu sezon C Grubu'nda

Kemerdamları, Beylikli, Çatalköprü, Derbent Gençlik Spor ve Selvitepe Spor ile birlikte mücadele edeceğiz. İlk maçımızda ise saat 14: 00'de Ali İhsan Karayiğit Stadı'nda Çatalköprü Spor'u konuk ediyoruz. Şimdiden tüm futbolseverleri maçımıza davet ediyoruz" dedi.

ÖNEMLİ TRANSFERLER YAPILDI

Başkan Teker, ligde hedeflerinin şampiyonluk ve 1. Amatör Küme olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Kelizafer Spor Kulübü olarak her zaman centilmenliği ön planda tutan bir kulübüz. Önce spor diyoruz. Bu yıl hedefimiz mutlak şampiyonluk. Bu doğrultuda kadromuza önemli takviyeler yaptık. Salihli Gücü Spor'dan Kaleci Erkan Esen, Sart Spor'dan Rahmi Söyleyici, yine Salihli Gücü Spor'dan Görkem Eruslu ve Salihli Belediyespor'dan Lütfi Dulda'yı renklerimize bağladık. Yeni sezon öncesi grubumuzdaki tüm takımlara başarılar diliyorum."

Salihli'nin efsane teknik direktörlerinden Sebahattin Şahin ise, "Kelizafer Spor, şuanda hak ettiği konumda değil. Bu kulübün en azından kısa vadede Süper Amatör Küme'ye yükselmesi gerekir. Çünkü Keli Zafer Spor bunu hak eden bir kulüp. Yönetime verdiğimiz raporlar doğrultusunda önemli transferlere imza atıldı. Başarı ve şampiyonluk artık kaçınılmaz. Teknik heyet, yönetim, futbolcular ve taraftarıyla Keli Zafer Spor kenetlenmiş ve şampiyonluğu beklemeye başlamıştır. Bunu da başaracağız" diye konuştu. - MANİSA

Kelizafer Spor Sezona Hazır
Kelizafer Spor Sezona Hazır

YORUMLAR
500
Başkan Akın saha çalışmalarını yerinde inceledi Başkan Akın saha çalışmalarını yerinde inceledi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kelizafer Spor Sezona Hazır - Son Dakika


Advertisement