Kiraz Belediyesi'nden Kestane Günleri - Son Dakika
Yerel

Kiraz Belediyesi'nden Kestane Günleri

Kiraz Belediyesi\'nden Kestane Günleri

Kiraz Belediyesi 22 mahallesinde yetişen kestane ürününü tanıtmak amacı ile 29-30 Kasım (Cumartesi-Pazar Günleri) Gaziemir Optimum Alışveriş Merkezi’nde saat 14:00-17:00 arasında közlenmiş kestane ikramlarında bulunacak.

25.11.2014 23:34

Kiraz Belediyesi 22 mahallesinde yetişen kestane ürününü tanıtmak amacı ile 29-30 Kasım (Cumartesi-Pazar Günleri) Gaziemir Optimum Alışveriş Merkezi'nde saat 14: 00-17: 00 arasında közlenmiş kestane ikramlarında bulunacak.

Kiraz'ın MHP'li bayan Belediye Başkanı Saliha Şengül, tüm İzmirlileri bu haftasonu Optimum'da düzenleyecekleri kestane şenliğine beklediklerini belirterek, "Kirazımız'ın kirazı kadar kestanesi de meşhurdur. Bu ürünümüz 22 mahallemizin geçim kaynağı. Biz de belediye olarak üreticilerimize destek olmak için böyle bir etkinliğe imza atıyoruz. Hedefimiz Kirazımızın kestanesini tanıtmak suretiyle ekonomimize katkıda bulunmaktır. Bunu belediye-üretici elele başaracağız. İzmirliler meşhur kestanemizin lezzetini tadmak istiyorlarsa haftasonu bu etkinliğimizi kaçırmasınlar. Onları bekliyoruz" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kiraz Belediyesi'nden Kestane Günleri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement