Kırıkkale'de Etkili Kar Yağışı - Son Dakika

Kırıkkale'de Etkili Kar Yağışı

10.01.2012 13:40
Kırıkkale'de Etkili Kar Yağışı

Kırıkkale'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Kırıkkale-Kayseri ve Kırıkkale-Samsun karayollarında kar kürüme ve tuzlama çalışmaları başlatıldı.

Kırıkkale'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Kırıkkale- Kayseri ve Kırıkkale-Samsun karayollarında kar kürüme ve tuzlama çalışmaları başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı, il merkezinde erirken, yüksek kesimlerde ise kar kalınlığı 15 santimetreye kadar ulaştı.

Kar yağışı ile birlikte yollarda meydana gelen buzlanmalara karşı karayolları ekipleri de tuzlama çalışmaları başlattı. Kar yağışının etkili olduğu Kırıkkale-Kayseri ve Kırıkkale-Samsun karayollarında, ekiplerin kar kürüme ve tuzlama çalışmaları devam ediyor.

Yetkililer, sürücüleri zincirsiz yola çıkmamaları konusunda uyardı.

Öte yandan, Sulakyurt Kaymakamlığından alınan bilgiye göre, ilçe genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, merkez ve köylerdeki ilk ve orta dereceli okullar öğleden sonra yarım günlüğüne tatil edildi. Köy yollarında ise herhangi bir aksaklık bulunmadığı bildirildi.

- KIRIKKALE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Samsun'un refüjleri kadınların elinde güzelleşiyor Samsun'un refüjleri kadınların elinde güzelleşiyor SPOR Kolunu buğday makinesine kaptıran tekvandocu Dilber: Keşke 10 yıl önce başlamış olsaydım SPOR Kolunu buğday makinesine kaptıran tekvandocu Dilber: Keşke 10 yıl önce başlamış olsaydım Samsun Tabip Odası Başkanı Çadır: 'Ne Şekilde Meslekten Men Edileceğimizin Tartışılmaya Açılmasını Saygısızlık Olarak Görüyoruz' Samsun Tabip Odası Başkanı Çadır: 'Ne Şekilde Meslekten Men Edileceğimizin Tartışılmaya Açılmasını Saygısızlık Olarak Görüyoruz'

Son Dakika Yerel Kırıkkale'de Etkili Kar Yağışı - Son Dakika


Advertisement