Kırklareli'de "Zirvedekilerle Buluşma" Konferansı - Son Dakika

Kırklareli'de "Zirvedekilerle Buluşma" Konferansı

03.04.2012 12:07
Kırklareli'de "Zirvedekilerle Buluşma" Konferansı

Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, "Disiplinli çalışın, ısrarcı olun ve hedefinize ulaşmak için zorluklardan yılmayın" dedi.

Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, "Disiplinli çalışın, ısrarcı olun ve hedefinize ulaşmak için zorluklardan yılmayın" dedi.

Vali Yaman, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nce Halk Kütüphanesi'nde düzenlenen, "Zirvedekilerle Buluşma" konulu konferansta, yaptığı konuşmada, yetişkinler gibi öğrencilerin de sosyal, kültürel ve spor gibi faaliyetlerde bulunması gerektiğini söyledi.

Öğrencilerin her mesleği seçebileceğini anlatan Yaman, herkesin idealleri ve bir hayat tarzının olduğunu ifade etti.

"Disiplinli çalışın, ısrarcı olun ve hedefinize ulaşmak için zorluklardan yılmayın" diyen Vali Yaman, "Aileye, arkadaşa, topluma ülkemize hizmet edeceğiz. İnanır ve istiyorsanız başarılı oluruz" dedi.

Kırklareli Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu da halkın can ve mal güvenliğini koruyarak önemli ve onurlu bir meslek yaptıklarını belirterek, öğrencilere polis olabilmenin şartlarını anlattı.

Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Lütfi Mor da, görevlerinin zor olduğunu vurgulayarak, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Vali Yaman, Emniyet Müdürü Canbazoğlu ve Jandarma Komutanı Mor, konuşmalarının ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı.

- KIRKLARELİ

YORUMLAR
500
Kırklareli'nden kısa kısa Kırklareli'nden kısa kısa Emekli hemşire sağlığını toprakla uğraşmaya borçlu Emekli hemşire sağlığını toprakla uğraşmaya borçlu Kırklareli'nde 'ASHEP Eğitim Becerileri Eğitimi' başladı Kırklareli'nde 'ASHEP Eğitim Becerileri Eğitimi' başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırklareli'de 'Zirvedekilerle Buluşma' Konferansı - Son Dakika


Advertisement