Kobi Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları - Son Dakika

Kobi Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları

26.11.2015 12:05
Kobi Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları

Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, "Türkiye'yi saran fiber ağımız var. Türkiye'nin en hızlı, en çok noktada erişimi en güvenli şekilde sağlıyoruz" dedi.

Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, " Türkiye'yi saran fiber ağımız var. Türkiye'nin en hızlı, en çok noktada erişimi en güvenli şekilde sağlıyoruz" dedi.

Boysan, Rixos Otel'de düzenlenen "KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları" etkinliğinde yaptığı konuşmada, Eskişehir'in uzun yıllardır çeşitli kollarda Türkiye'nin ekonomisine önderlik ettiğini söyledi.

Türk Telekom olarak bu yılın başında yeni bir başlangıç yaptıklarını, grubun 3 büyük şirketinin bir araya gelerek tüm hizmetleri tek bir nokta topladıklarını belirten Boysan, "Burada biz sizin teknoloji danışmanınız olarak tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Teknolojiye yatırım yapan ülkeler ilerliyor. Aynı şekilde bu ülkelerin tetikleyicisi ise teknolojiye yatırım yapan şirketlerdir" diye konuştu.

Türk Telekom grubu olarak 2005 yılından bu yana kadar 20 milyar lirayı aşkın yatırım yaptıklarını dile getiren Boysan, şunları kaydetti:

"Türkiye'yi saran fiber ağımız var. Türkiye'nin en hızlı, en çok noktada erişimi en güvenli şekilde sağlıyoruz. Ayrıca 4.5G ihalesini aldığımız frekansta mobilde de en yüksek hız ve kapasiteyi sunacağız. Bu yatırımlar ve sizlerle birlikte çalışmalarımız sonucunda son 7 yılda sektörün 1 numaralı markası, en değerli markasıdır. Pek çok alanda Türkiye'nin iletişim altyapısını sağlıyoruz. Türk Telekom olarak gücümüzü sizlerden alıyoruz, bu topraklardan alıyoruz.  81 ilde 254 ilçede 34 bin kişiyle en gelişmiş hizmeti vermek için hazırız."

Toplantıya, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve sanayiciler ile işletme sahipleri katıldı.

YORUMLAR
500
TÜGİAD Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin'e ödül TÜGİAD Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin'e ödül Eskişehirli Hilal Türkiye 2'incisi oldu Eskişehirli Hilal Türkiye 2'incisi oldu Eskişehirli sporcular bilek güreşi şampiyonasından derecelerle döndü Eskişehirli sporcular bilek güreşi şampiyonasından derecelerle döndü
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kobi Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları - Son Dakika


Advertisement