Limak Kurtalan Çimento Fabrikası'nda Fidan Dikimi - Son Dakika

Limak Kurtalan Çimento Fabrikası'nda Fidan Dikimi

02.01.2012 17:27
Limak Kurtalan Çimento Fabrikası'nda Fidan Dikimi

Siirt'in Kurtalan ilçesindeki LİMAK Çimento Fabrikası bahçesinde fidan dikildi.

Siirt'in Kurtalan ilçesindeki LİMAK Çimento Fabrikası bahçesinde fidan dikildi.

Fabrika sahasında gerçekleştirilen ağaç dikme törenine LİMAK Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü M. Abdullah İslam ile fabrika çalışanları katıldı.

Genel Müdür İslam, fabrikanın bahçesine sürekli fidan diktiklerini, ağacı dikmekten ziyade korumanın çok daha önemli olduğunu söyledi.

Ağaçların ve tüm çevrenin yürütülen çalışmalarla çok güzel bir şekilde korunduğunu görebildiklerini kaydeden İslam, bu yıl 2 bin 60 fidan dikiminin gerçekleştirildiğini bildirdi.

Bunun mutluluk verici bir gelişme olduğunu anlatan İslam, "2 bin 100 dönüm arazimiz var. Bu arazimizin büyük bir bölümü açık alandır. Açık alandaki ağaç sayımız 189 bin 74 adettir. Ağaç sayımıza 600 adet daha ağaç ekledik. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile her alanda olduğu gibi bu alanda önderlik etmek amacındayız" dedi.

- SİİRT

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Prof. Dr. Şahin: 'İyi ki Ramazan ayı ve oruç var' Prof. Dr. Şahin: 'İyi ki Ramazan ayı ve oruç var' İslam aleminin hasretle beklediği Ramazan'ın ilk iftarı bugün yapılacak! İşte il il iftar saatleri İslam aleminin hasretle beklediği Ramazan'ın ilk iftarı bugün yapılacak! İşte il il iftar saatleri Siirt'te depremzedeler yararına etkinlik düzenlendi Siirt'te depremzedeler yararına etkinlik düzenlendi

Son Dakika Yerel Limak Kurtalan Çimento Fabrikası'nda Fidan Dikimi - Son Dakika


Advertisement