Malkara Anadolu Lisesi 20. Yılında 97 Öğrencisini Mezun Etti - Son Dakika
Yerel

Malkara Anadolu Lisesi 20. Yılında 97 Öğrencisini Mezun Etti

Malkara Anadolu Lisesi 20. Yılında 97 Öğrencisini Mezun Etti

Tekirdağ'a bağlı Malkara Anadolu Lisesi, 20. kuruluş yıl dönümünde düzenlediği etkinlikler kapsamında görkemli bir törenle 97 öğrencisini mezun etti.

13.06.2014 16:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tekirdağ'a bağlı Malkara Anadolu Lisesi, 20. kuruluş yıl dönümünde düzenlediği etkinlikler kapsamında görkemli bir törenle 97 öğrencisini mezun etti.

Öğretmenler Hatice Kabuloğlu Işık ve Günay Boşnak'ın sunduğu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programda, Anadolu Lisesi ve Malkara Öğrenci Meclisi Başkanı Ramazan Oyuklar ve Okul Aile Birliği Başkanı Figen Kiremitçi tarafından selamlama konuşması yapıldı.

Anadolu Lisesi Müdürü Mümün Lütfüoğlu öğrencilere, öğretmenlere, okul aile birliğine, Belediye, Oda ve Birlik Başkanları ile okula yardımlarını esirgemeyen iş adamlarına teşekkür ederken, konuşmaların ardından Okul Müdürü Mümün Lütfüoğlu, Okul Aile Birliği Üyeleri Figen Kiremitçi, Selma Kısa ve Nurdan Yılmaz'a okul yararına yapılan çalışmalar için plaket takdim etti.

Malkara'da bir ilki gerçekleştiren Okul Müdürü Mümün Lütfüoğlu'nun hazırladığı ve Okul Aile Başkanı Figen Kiremitçinin de Basın Mensuplarına verdiği teşekkür plaketleri basın mensuplarını da duygulandırdı.

Törende, Malkara Anadolu Lisesine maddi ve manevi katkıda bulunan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Eski Belediye Başkanı Birol Kaya, iş adamları Nurdan Altay Güngör, Şencan Pakalpakçıl, Ersin Kaçar, Ramadan Özgen, Ali Deveci, Ahmet Macar, Adnan Sungur, Osman Turgutlugil, Naim Çölgeçen, Mülayim Yılmaz, Rasim Arslan, Fethi Özver, Ümran Bilgin, Cengiz Ergen, Nihat Arslan, Mehmet İşlek, Erol Çelebi, Tevfik Yaman ve İbrahim Naloğlu'na Okul Müdürü Mümün Lütfüoğlu tarafından plaket takdim edildi.

Okul birincisi Merve Güven'e, okul ikincisi Merve Karabıyık'a ve okul üçüncüsü Selin Durcan'a ödüllerini Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahir Ünlü ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul verirken, plaket töreni sonrasında lazer ışık gösterisi altında mezuniyet pastası kesildi.

Mezuniyet balosunun finalinde ise Okul başkanı Ramazan Oyuklar'ın geri sayımı ile tüm öğrenciler keplerini havaya atarak büyük bir mutluluk yaşadı. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malkara Anadolu Lisesi 20. Yılında 97 Öğrencisini Mezun Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Gazze Şeridi'nde İsrail Saldırısında Belediye Başkanı Hayatını Kaybetti
  09 Nis Gazze Şeridi'nde İsrail Saldırısında Belediye Başkanı Hayatını Kaybetti

  Gazze Şeridi'nde İsrail güçlerinin düzenlediği hava saldırısında Maghazi Belediye Başkanı Hatem el-Ghamri ve 4 kişi hayatını kaybetti. Uluslararası topluma İsrail'e yönelik insanlığa karşı işlediği suçlardan dolayı soruşturma açılması çağrısı yapıldı.

 • AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu: AK Parti Kürtlerden biraz daha uzaklaştı
  09 Nis AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu: AK Parti Kürtlerden biraz daha uzaklaştı

  AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Kürt seçmenin tercihlerini ve AK Parti'nin durumunu değerlendirdi. Miroğlu, Kürt seçmenin, AK Parti ve DEM gibi partilere oy vererek, marjinal sokak siyasetinden kurtulup siyasetin merkezinde söz sahibi olmak istediğini belirtti.

 • Malatya ve Elazığ için kuvvetli sağanak uyarısı
  09 Nis Malatya ve Elazığ için kuvvetli sağanak uyarısı

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Malatya ve Elazığ için kuvvetli sağanak uyarısında bulundu. Bugün öğle saatlerinden itibaren artarak akşam saatlerine kadar yerel olarak kuvvetli olması beklenen gök gürültülü sağanak nedeniyle vatandaşlar sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu, ani kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına ile ulaşımda aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.

 • SUBÜ Rektörü ve CHP PM Üyesi Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı
  09 Nis SUBÜ Rektörü ve CHP PM Üyesi Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ve CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Ecevit Keleş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Sarıbıyık, bayramın manevi atmosferine vurgu yaparak, Filistin ve Doğu Türkistan'da yaşanan zulümlere dikkat çekti. Keleş ise bayramın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesi gerektiğini belirtti.

 • Burhaniye'de 2024-2029 Dönemi Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  09 Nis Burhaniye'de 2024-2029 Dönemi Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler başkanlığında, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra 2024-2029 döneminin ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Yeni dönem meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, belediye daire müdürleri, basın mensupları ve Burhaniyeliler toplantıya katıldı. Toplantıda meclis başkan vekilleri, meclis katipleri ve encümen üyeleri seçildi. Ayrıca komisyon üyeleri belirlendi ve 2023 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü.

 • Pazaryeri Belediye Meclisi Toplantısında Encümen Üyeleri ve Komisyonlar Belirlendi
  09 Nis Pazaryeri Belediye Meclisi Toplantısında Encümen Üyeleri ve Komisyonlar Belirlendi

  31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Pazaryeri Belediye Meclisi ilk kez toplandı. Toplantıda encümen üyeleri, başkan vekili ve plan bütçe komisyonu belirlendi. Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yeni dönemin Pazaryeri ilçesine hayırlı olmasını temenni etti.

 • TÜRKPATENT, coğrafi işaretli ürün sayısını açıkladı
  09 Nis TÜRKPATENT, coğrafi işaretli ürün sayısını açıkladı

  Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) tarafından tescil edilen coğrafi işaretli ürün sayısı geçen yıl sonunda 1512 olurken, Gaziantep ürünü tescillenen iller sıralaması, Hatay da en fazla coğrafi işaret başvurusu yapan iller arasında ilk sırada yer aldı. Türkiye'nin coğrafi işaret tescilli ürün sayısı 2023 sonu itibarıyla 1512 oldu. Kuruma geçen yıl 371 ürün için başvuru yapıldı ve bunlardan 209'u coğrafi işaret tescili aldı.

 • Akyazı Belediyesi'nin İlk Meclis Toplantısında Başkan Soykan Konuştu
  09 Nis Akyazı Belediyesi'nin İlk Meclis Toplantısında Başkan Soykan Konuştu

  Akyazı Belediyesi'nin 31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından gerçekleştirilen ilk meclis toplantısında Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı'nın güzelleştirilmesi ve değer katılması için çalışacaklarını belirtti.

 • Barış Pınarı Harekatı'yla temizlenen Tel Abyad ve Rasulayn'da halk, huzur içinde Ramazan Bayramı'na giriyor
  09 Nis Barış Pınarı Harekatı'yla temizlenen Tel Abyad ve Rasulayn'da halk, huzur içinde Ramazan Bayramı'na giriyor

  Barış Pınarı Harekatı'yla terör örgütü YPG/PKK'dan temizlenen Suriye'nin Tel Abyad ve Rasulayn ilçelerinde halk, Türkiye'nin çabalarıyla sağlanan huzur ve güven ortamında beşinci Ramazan Bayramı'na girecek. Buna rağmen ekonomik zorluklar yaşayan halk, pazarda alışveriş yaparak bayrama hazırlanıyor.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Yeni Dönem İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  09 Nis Zeytinburnu Belediye Meclisi Yeni Dönem İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından Zeytinburnu'nun 5 yıllık yeni yönetiminde söz sahibi olacak belediye meclis üyeleri, Belediye Başkanı Ömer Arısoy'un başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • Tokat Belediye Başkanı atlı ziyaretçilerle karşılaştı
  09 Nis Tokat Belediye Başkanı atlı ziyaretçilerle karşılaştı

  Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, atla safari yaparak gelen Ceylan Kırca ve Sümmani Yılmaz tarafından beklenmedik bir ziyaretçi grubuyla karşılaştı. Başkan ve vatandaşlar bu ilginç ziyaret karşısında hayrete düştü.

 • Meksika'da 33 yıl sonra ilk kez görülen güneş tutulması izlendi
  09 Nis Meksika'da 33 yıl sonra ilk kez görülen güneş tutulması izlendi

  Meksika'nın başkenti Mexico City'de yaşayanlar, 33 yıl sonra ilk kez görülen güneş tutulmasını izlemek için sahillere ve Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi'nin kampüsüne akın etti. Tutulma, Meksika'nın kuzeyindeki bazı şehirlerde net şekilde izlendi. Meksikalılar ve turistler, tarihi anlara tanıklık etmek için tutulmanın görüldüğü kentlere akın etti.


Advertisement