Marmaris Belediyesi'nden Karne Hediyesi Tiyatro Oyunu - Son Dakika

Marmaris Belediyesi'nden Karne Hediyesi Tiyatro Oyunu

29.06.2022 16:05
Marmaris Belediyesi'nden Karne Hediyesi Tiyatro Oyunu

Marmaris Belediyesi kısa bir süre önce okulların kapanmasıyla yaz tatiline giren çocuklar için ücretsiz tiyatro oyunları sahneleyecek.

Marmaris Belediyesi kısa bir süre önce okulların kapanmasıyla yaz tatiline giren çocuklar için ücretsiz tiyatro oyunları sahneleyecek.

Marmaris Belediyesi karne hediyesi olarak çocukları 4 ayrı tiyatro oyunuyla buluşturacak. 'Karagöz Öğreniyor', 'Şirin Baba ve Kelebek Avcısı', 'Arkadaşım Ben Geldim' ve 'Karagözün Cehaleti' adlı oyunlar çocuklar için farklı noktalarda sahnelenecek.

'Karagöz Öğreniyor' 12.00/14.00 saatlerinde ve 'Şirin Baba ve Kelebek Avcısı' 16.00/18.00 saatlerinde 1 Temmuz Cuma günü Armutalan Kültür Merkezi'nde 2 seans halinde sahnelenecek. 'Arkadaşım Ben Geldim' ve 'Karagözün Cehaleti' adlı oyunlar ise 2 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00'de Hisarönü'nde, 4 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00'de Turunç'ta, 5 Temmuz Salı günü saat 18.00'de Selimiye'de ve son olarak 7 Temmuz Perşembe günü saat 19.30'da 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda çocuklarla buluşacak.

Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun en güzel örneği 'Karagöz Hacivat' ve müzikli danslı çocuk oyunları, çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Oyunlarda Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir de yer alacak.

YORUMLAR
500
Marmaris Belediyesi'nden 2 bin kişilik aşure ikramı Marmaris Belediyesi'nden 2 bin kişilik aşure ikramı Marmaris'te Zabıta Personeline İlk Yardım Eğitimi Marmaris'te Zabıta Personeline İlk Yardım Eğitimi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Marmaris Belediyesi'nden Karne Hediyesi Tiyatro Oyunu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement