Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Muratpaşa Kaymakam Arısoy, Oda Başkanlarıyla Buluştu - Son Dakika

Muratpaşa Kaymakam Arısoy, Oda Başkanlarıyla Buluştu

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) ’Kaymakam ve Oda Başkanları Buluşmaları’ kapsamında Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’u ağırladı.

Muratpaşa Kaymakam Arısoy, Oda Başkanlarıyla Buluştu
14.03.2017 - 15:21,

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) 'Kaymakam ve Oda Başkanları Buluşmaları' kapsamında Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy'u ağırladı.

Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürü Sinan Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Özmen ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Hekimi Dr. Ebru Yeğin, AESOB'a bağlı merkezde bulanan 37 esnaf ve sanatkar oda başkanı ile buluştu. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Muratpaşa Kaymakamına ve katılımcılara çok teşekkür ederek, "Esnaf ve sanatkarlar oda başkanlarımızı Valimiz Münir Karaloğlu ile bir araya getirmekle başlattığımız süreç, belediye başkanlarımız, parti başkanlarımız ve kaymakamlarımız ile devam ediyor. Muratpaşa Antalya'nın temellerinin atıldığı yer. Benim doğduğum ve yaşadığım ilçe Muratpaşa. Oda başkanlarımız ile Muratpaşa Kaymakamlığı olarak yapmış olduğunuz çalışmalardan oldukça memnunuz. Bugün oda başkanlarımız yaşadıkları sorunları ve önerilerini paylaşacak. Yararlı olmasını temenni ediyorum" dedi

Antalya'nın kalbi Muratpaşa

Muratpaşa ilçesiyle ilgili genel değerlendirmelerde bulunan Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, "Antalya bir cennet parçası. Bu yüzden özellikle Muratpaşa'da görev yaptığım için gurur duyuyorum. Yaklaşık bir yıldır mahalle ziyaretleri yapıp muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Çok güzel sonuçlar alıyoruz. İlçemiz, 2008 yılında kurulmuş yeni bir ilçedir fakat merkeze hitap ettiği için köklü bir ilçedir. 56 mahallemize hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz. İlçemiz, Muratpaşa Tüketici Hakem Heyeti, Sosyal Yardımlaşma Vakfı, yüzde 99 okuma yazma oranı, eğitim merkezleri, turizme yönelik tesisleri, tarım arazileri, geniş sağlık hizmetleri ile Antalya'nın kalbi niteliğindedir" şeklinde konuştu.

Program sonrasında Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürü Sinan Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Özmen ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Hekimi Dr. Ebru Yeğin, AESOB bünyesinde merkezde bulunan 37 oda başkanının sorularını cevapladı. Daha sonra AESOB Başkanı Adlıhan Dere, katılımcılara plaket takdiminde bulundu. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Muratpaşa Kaymakam Arısoy, Oda Başkanlarıyla Buluştu - Son Dakika


Advertisement