Muş'ta Tük Kızılay'ı depremzedeler için iftar programı düzenledi - Son Dakika

Muş'ta Tük Kızılay'ı depremzedeler için iftar programı düzenledi

30.03.2023 21:19

Muş'ta Tük Kızılay'ı depremzedeler için iftar programı düzenledi Türk Kızılay Muş Şube Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenerek Muşa gelen ve öğretmenevinde konaklayan depremzedeler için iftar programı düzenlendi.

Muş'ta Tük Kızılay'ı depremzedeler için iftar programı düzenledi

MUŞ - Türk Kızılay Muş Şube Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenerek Muşa gelen ve öğretmenevinde konaklayan depremzedeler için iftar programı düzenlendi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde yıkımın gerçekleştiği depremlerden etkilenerek Muş'a gelen ve öğretmenevinde konaklayan 105 depremzede için Kızılay Şube Başkanlığı tarafından Öğretmenevi yemek salonun da iftar yemeği verildi. Türk Kızılay Muş Şube Başkanı Faik Aktaş, Deprem bölgesinden çeşitli illerden gelen depremzede misafirle için iftar programı düzenledikleri ifade ederek, "6 Şubat itibariyle ülkemizde yaşanan deprem afeti nedeniyle ilimize gelen depremzede aileleri oldu. Bizlerde Türk Kızılay Muş Şubesi olarak depremin meydana geldiği günden bugüne kadar çalışmalarımız devam etmektedir. İlimizde Ramazan ayı dolayısıyla iftar programlarımızı düzenliyoruz. Deprem afetinden etkilenerek ilimize gelen depremzede vatandaşlarımızı ağırladık. Ramazan ayı boyunca bu şekilde çalışmalarımız devam edecektir. Bugün Öğretmenevi bünyesinde bulunan depremzede vatandaşlarımızı ağırladık. İlerleyen süreçlerde diğer kamu kurum ve hanelerde kalan vatandaşlarımızı ağırlayarak desteklerimizi sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Muş'ta Tük Kızılay'ı depremzedeler için iftar programı düzenledi - Son Dakika


Advertisement