Nevşehir'de Mahalli Yazardan Öykü Kitabı - Son Dakika

Nevşehir'de Mahalli Yazardan Öykü Kitabı

26.08.2015 09:27
Nevşehir'de Mahalli Yazardan Öykü Kitabı

Nevşehirli mahalli yazar Osman Aytekin'in Bahar Kokulu Ev isimli öykü kitabı çıktı.

Nevşehirli mahalli yazar Osman Aytekin'in Bahar Kokulu Ev isimli öykü kitabı çıktı.

Daha önce Harman Zamanı ve Buluşma isimli kitaplarında kısa hikayeleri yer alan Aytekin, yeni kitabında iki uzun öyküye yer verdi.

Aytekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukların dünyasına eğildiğini dile getirerek, okuyuculara, hayata sevgiyle bakmaları, çalışarak topluma faydalı olmaları mesajını verdiğini ifade etti.

Kitabında öğretmen, öğrenci ve veli ilişkilerini sevgi, saygı ve başarıya dayalı anlattığını ifade eden Aytekin, "Bahar Kokulu Ev isimli öykü kitabımı ortaokul öğrencilerine yönelik kaleme aldım" dedi.

Aytekin, hikayelerinde yozlaşan ve unutulmaya başlayan değerleri ele aldığını kaydetti.

YORUMLAR
500
KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nevşehir'de Mahalli Yazardan Öykü Kitabı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement