Oda ve Borsaların Başkanları Gülümser Hatun'da Buluştu - Son Dakika
Yerel

Oda ve Borsaların Başkanları Gülümser Hatun'da Buluştu

Oda ve Borsaların Başkanları Gülümser Hatun\'da Buluştu

Kütahya ve ilçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı, Tavşanlı ev sahipliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Otel’de yapıldı.

20.11.2016 10:41

Kütahya ve ilçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı, Tavşanlı ev sahipliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Otel'de yapıldı.

Kütahya ili Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsası Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı'na Vali Ahmet Hamdi Nayir olmak üzere Vali Yardımcısı Yüksel Kara, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Efe, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mesut Naci Cebecioğlu, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve üyeleri ile STK Temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir işbirliğine dikkat çekti. Vali Nayir, "Benden önce konuşan arkadaşlardan anladım ki yalnızca ilçelerimizi, ilimizi, bölgemizi değil, ülkemizi ve dünyamızı hesaba alan değerlendirmelerle yola çıkılıp bir yol haritası çıkarılmaya çalışılıyor. İstişare önemli. Danışan dağ aşmış, danışmayan düz ovada şaşmış sözümüzün bir gereği olarak problemlerimizi mutlaka danışarak aşabileceğimizi biliyorum. Şikayetler elbette olacak ama kimse rüzgardan şikayet etmeyip yelkenini kullanmasını bilecek ki hedefimize varmış olalım. Bizim, üretim yapan, başarılı olan, katma değer oluşturan güzel örneklere her zaman ihtiyacımız var. Birbirimizin eteğinden çekmeden, birbirimize omuz verip yükselterek daha iyiyi, daha güzeli bulma imkanımız var. Sizler bu işin üstatlarısınız, var olun, biz arkanızdayız, yapabileceğimiz desteği vereceğiz inşallah hep birlikte daha güzel işleri hayata geçireceğiz" diye konuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği mevzuatı çerçevesinde, il sınırları içerisinde bulunan oda ve borsaların bir araya geldiği toplantıda genel istişarede bulunuldu, üyelerin sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

Vali ahmet Hamdi Nayir ve beraberindeki protokol üyeleri, toplantının ardından Yoncalı Gülümser Hatun Otel'de incelemelerde bulundu. (EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Oda ve Borsaların Başkanları Gülümser Hatun'da Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement