Öğretim Üyesi Zambak'ın kitabı 2. baskısıyla okurlarla buluştu - Son Dakika

Öğretim Üyesi Zambak'ın kitabı 2. baskısıyla okurlarla buluştu

05.03.2022 09:07
Öğretim Üyesi Zambak'ın kitabı 2. baskısıyla okurlarla buluştu

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Edebiyatı ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ferda Zambak'ın 'Tanzimat Dönemi Türk Romanlarında Erkeklikler' adlı kitabı 2. baskısıyla raflardaki yerini aldı.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Fen- Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Edebiyatı ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ferda Zambak'ın 'Tanzimat Dönemi Türk Romanlarında Erkeklikler' adlı kitabı 2. baskısıyla raflardaki yerini aldı.

Doç. Dr. Ferda Zambak, "Dönemin romanları oğulların yetimliğinden üretilip kurgulanan erkeklik biçimleri ile Osmanlı modernleşmesinin cinsiyeti ve içeriği hakkında okura yeni bir okuma deneyimi sunar" sözleriyle de dönem romanları hakkında bilgi verdi. - AYDIN

YORUMLAR
500
Candaroğulları beylerinin 600 yıllık mektupları kitap olarak yayımlandı Candaroğulları beylerinin 600 yıllık mektupları kitap olarak yayımlandı Prof. Dr. Ergül: İzmit Körfezi'ne dökülen kimyasallar anlık tahribat olarak kalmıyor Prof. Dr. Ergül: İzmit Körfezi'ne dökülen kimyasallar anlık tahribat olarak kalmıyor Prof. Dr. Yaşar: Kurak geçen kışın ardından orman yangını sayısı ciddi artıyor Prof. Dr. Yaşar: Kurak geçen kışın ardından orman yangını sayısı ciddi artıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğretim Üyesi Zambak'ın kitabı 2. baskısıyla okurlarla buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement