Oyunun Geliri Engelliler Derneğine - Son Dakika

Oyunun Geliri Engelliler Derneğine

23.01.2017 13:57
Oyunun Geliri Engelliler Derneğine

Manisa Büyükşehir Belediyesi ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında “Her aşk biraz komiktir” adlı tiyatro oyunu, Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği yararına sahne aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında "Her aşk biraz komiktir" adlı tiyatro oyunu, Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği yararına sahne aldı. Alaşehirlilerin büyük beğeniyle izlediği oyunun sonunda, Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Taşgöz, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından derneklerine sağlanan katkı nedeniyle teşekkür etti.

Ünlü tiyatrocular Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir'in rol aldığı "Her aşk biraz komiktir" adlı tiyatro oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Alaşehir'de sahne aldı. Alaşehirli sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunu Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan ve Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Taşgöz de takip etti. Haklı haksızdan çok neden ve sonuç ilişkilerini seyirciye hatırlatan ve kendi hayatlarında yol gösteren "Her aşk biraz komiktir" adlı tiyatro oyunu izleyiciye keyifli dakikalar sunuyor.

Alaşehirli tiyatro severler tarafından tam not alan oyunun sonunda Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Taşgöz, Büyükşehir Belediyesi tarafından derneklerine sağlanan destek için teşekkür etti. - MANİSA

YORUMLAR
500
Manisa'da uyuşturucuyla yakalanan şüpheli tutuklandı Manisa'da uyuşturucuyla yakalanan şüpheli tutuklandı Uyuşturucuları atıp kaçarken yakalandılar Uyuşturucuları atıp kaçarken yakalandılar Manisa'da 12 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı Manisa'da 12 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Oyunun Geliri Engelliler Derneğine - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement