Polis'ten Şehit Ailesine Ziyaret - Son Dakika

Polis'ten Şehit Ailesine Ziyaret

26.01.2012 17:21
Polis'ten Şehit Ailesine Ziyaret

Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kara, şehit polisin ailesini ziyaret etti.

Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kara, şehit polisin ailesini ziyaret etti.

Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kara, Hatay'ın İskenderun ilçesi Denizciler Beldesi'nde 13 Ekim 2011 günü polis karakoluna düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Kadir Alcıoğlu'nun, bir süre önce rahatsızlanarak hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen babası Ali Alcıoğlu'nu Göllühöyük köyü Çamrak mezrasındaki evinde ziyaret etti.

Kara, "Şehit ailelerimizin her türlü sıkıntılarını paylaşıyoruz, şehit aileleri bize birer emanetidir. Devlet ve millet olarak imkanlarımız dahilinde bu emanetlere sahip çıkmaktayız ve çıkmaya da devam edeceğiz" dedi.

Kara şehidin ailesine, "Bizler her zaman sizin yanınızdayız, bu sadece bu gün için değil, her zaman için geçerli. Bir ihtiyacınız, bir derdiniz olduğunda mutlaka bizimle paylaşın. Devletimizin bütün kurumlarının kapıları sizler için ardına kadar açıktır"diye konuştu.

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Hatay'da Sağlık Bakanlığı'nın konteynerlerini çalan 3 şüpheli yakalandı Hatay'da Sağlık Bakanlığı'nın konteynerlerini çalan 3 şüpheli yakalandı İSKENDERUN'DA ŞİDDETLİ LODOS VE YAĞMUR NEDENİYLE KIYI ŞERİDİ SULAR ALTINDA KALDI İSKENDERUN'DA ŞİDDETLİ LODOS VE YAĞMUR NEDENİYLE KIYI ŞERİDİ SULAR ALTINDA KALDI Deprem bölgesi İskenderun'u fırtına vurdu: Denizi taştı, yangın çıktı Deprem bölgesi İskenderun'u fırtına vurdu: Denizi taştı, yangın çıktı

Son Dakika Yerel Polis'ten Şehit Ailesine Ziyaret - Son Dakika


Advertisement