Polislerden şehit kızına "karne sürprizi" - Son Dakika

Polislerden şehit kızına "karne sürprizi"

18.06.2022 12:16
Polislerden şehit kızına "karne sürprizi"

Polis ekipleri Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir'in kızının karne heyecanına ortak oldu.

Polis ekipleri Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir'in kızının karne heyecanına ortak oldu. Küçük kızın karne heyecanına ortak olan ekipler, şehit Taşdemir'in kızı ve sınıf arkadaşlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bağcılar Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri "Bizim Çocuklarımız Projesi" çerçevesinde şehit kızına sürpriz yaptı. Ekipler, dün Bağcılar İnönü Mahallesindeki bir okulda öğrenim gören Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir'in kızına ziyarette bulundu. Küçük kızın karne heyecanına ortak olan ekipler, şehit Taşdemir'in kızı ve sınıf arkadaşlarına çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyaret ve karne töreni sonrasında Taşdemir'in kızı resmi ekip aracı ile evine bırakıldı. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Polislerden şehit kızına 'karne sürprizi' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement