Rize'de Ödüllü Zayıflama Yarışması Düzenleniyor - Son Dakika

Rize'de Ödüllü Zayıflama Yarışması Düzenleniyor

02.01.2012 18:20
Rize'de Ödüllü Zayıflama Yarışması Düzenleniyor

Rize'de beslenme danışmanlık merkezi bulunan bir kişi, zayıflama konusunda düzenlediği yarışmada katılımcılardan alacağı ücreti, en fazla zayıflayan 3 kişiye verecek.

Rize'de beslenme danışmanlık merkezi bulunan bir kişi, zayıflama konusunda düzenlediği yarışmada katılımcılardan alacağı ücreti, en fazla zayıflayan 3 kişiye verecek.

Kentte beslenme danışmanlığı yapan Elif Kardaşlar, gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisine zayıflamak amacıyla başvuran kişilerin daha istekli olmalarını sağlamak amacıyla ödüllü zayıflama yarışması düzenlemeye karar verdiğini söyledi.

Yarışmanın başlamasından sonra boy kilo endeksine göre en fazla kiloyu veren kişilerin ödül kazanacağını ifade eden Kardaşlar, "Yarışmaya katılanlardan katılım ücreti olarak 10'ar lira alınacak. Bundan başka hiçbir ücret alınmayacak. Toplanacak tüm para da 12 hafta sürecek yarışmanın ardından en fazla kilo veren 3 kişiye pay edilecek. En fazla kilo verene paranın yüzde 50'si, ikinciye yüzde 30'u, üçüncüye de yüzde 20'si verilecek" dedi.

Katılımcıların nasıl kilo vereceklerini kendilerinin belirleyebileceği gibi kendilerinin de danışmanlık yapabileceklerini anlatan Kardaşlar, "Yarışma süresince her hafta bir araya gelip bilgi paylaşımı yapacağız. Katılımcıları motive edeceğiz. Yarışma 17 ile 25 Ocak arasında bir gün başlayacak. Henüz başlama tarihine karar vermedik. Şu anda 10'un üzerinde katılacağını bildiren oldu" diye konuştu.

- RİZE

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Rize'de Ödüllü Zayıflama Yarışması Düzenleniyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bir aile paramparça oldu! Wanda Nara sinkaflı sözlerle Icardi'yi terk etti 00:04 Bir aile paramparça oldu! Wanda Nara sinkaflı sözlerle Icardi'yi terk etti Arnavutköy'de metro inşaatında işçileri taşıyan sepetin halatı koptu: 3 yaralı 22:54 Arnavutköy'de metro inşaatında işçileri taşıyan sepetin halatı koptu: 3 yaralı Ispanak zehirlenmesi tekrar mı hortladı? 6 kişi yoğun bakımda 22:15 Ispanak zehirlenmesi tekrar mı hortladı? 6 kişi yoğun bakımda
Cristiano Ronaldo'dan çılgın hediye! Sevgilisi Georgina Rodriguez için 1.3 milyon lirayı düşünmeden harcadı 21:47 Cristiano Ronaldo'dan çılgın hediye! Sevgilisi Georgina Rodriguez için 1.3 milyon lirayı düşünmeden harcadı ORC Araştırma'dan Z kuşağı anketi! Birinci parti ile ikinci arasında büyük fark var 21:09 ORC Araştırma'dan Z kuşağı anketi! Birinci parti ile ikinci arasında büyük fark var Sedat Peker'den kendisi için istenen cezalara ilk tepki: Bu ceza bana hiç yakışmadı 20:19 Sedat Peker'den kendisi için istenen cezalara ilk tepki: Bu ceza bana hiç yakışmadı
Kaya Çilingiroğlu'nun eski eşi Feraye Tanyolaç'ın yıllar içindeki değişimi 17:22 Kaya Çilingiroğlu'nun eski eşi Feraye Tanyolaç'ın yıllar içindeki değişimi Nişantaşı'nda kuyumcuyu soyan gaspçılar yakalandı! 20 milyon liralık mücevheri rezervuarın içine saklamışlar 16:24 Nişantaşı'nda kuyumcuyu soyan gaspçılar yakalandı! 20 milyon liralık mücevheri rezervuarın içine saklamışlar
Advertisement