Sagep'ten Başkan Toçoğlu'na Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Sagep'ten Başkan Toçoğlu'na Ziyaret

Sagep\'ten Başkan Toçoğlu\'na Ziyaret

Sakarya Gelişim Platformu (SAGEP) Vali Mustafa Büyük'ten son ikinci ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na gerçekleştirdi.

10.01.2012 17:38

Sakarya Gelişim Platformu (SAGEP) Vali Mustafa Büyük'ten son ikinci ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na gerçekleştirdi.

Kısa bir süre önce kurulan ve kısa adı SAGP olan Sakarya Gelişim Platformu Vali Mustafa Büyük'ün ardından ikinci resmi ziyaretini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na gerçekleştirdi. Başkanlık makamında SAGP üyelerini kabul eden Toçoğlu, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Dernekleri hakkında bilgi veren SAGEP Başkanı Engin Tumbaz, "Bir süre önce gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte bir araya gelerek Sakarya Gelişim Platformu'nu kurduk. Burada hepimizin ortak amacı Sakarya'dır. Sakarya için geliştirilen ve projeler hakkında fikir beyan ederek bu şehrin menfaatine olabilecek çalışmalar hakkında bir ortak akıl vizyonu kurmayı hedefliyoruz. Sakarya için yapılacak her işte SAGEP olarak varız. Şu an ilk aşamada 50 üyemiz ile birlikte faaliyet gösteriyoruz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'da platform adına Başkan Tumbaz'ı tebrik ederek, "Biz platformunuza elimizden gelecek her türlü destekte bulunmaya hazırız. Sakarya hepimizin orta paydası. Kuruluşunuzda benimsediğiniz bu kaliteli vizyonu her zaman korumanızı diliyorum" diye konuştu. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sagep'ten Başkan Toçoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement