Saray, Gagavuzya Belediyeler Birliği'ni Ağırladı - Son Dakika

Saray, Gagavuzya Belediyeler Birliği'ni Ağırladı

25.11.2022 16:47
Saray, Gagavuzya Belediyeler Birliği'ni Ağırladı

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Gagavuzya Özerk Bölgesi’nden gelen Gagavuzya Belediyeler Birliği heyetini ağırladı.

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Gagavuzya Özerk Bölgesi'nden gelen Gagavuzya Belediyeler Birliği heyetini ağırladı.

Kardeş şehir çalışmaları kapsamında, Moldova Cumhuriyeti Gagavuzya Özerk Bölgesi'nden gelen Gagavuzya Belediye Başkanları Birliği heyeti, dün saat 13.00'te Başkan Erkiş'i makamında ziyaret etti.

Saray hakkında konuklarına bilgi veren Başkan Erkiş, Gagavuzya Belediyeler Birliği Başkanları ile kardeş şehir çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Erkiş, Gagavuzya Belediyeler Birliği Başkanlarına özel tasarlanan Atatürk portresini armağan etti.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Saray kız futbol takımı Van'da düzenlenen turnuvada üçüncü oldu Saray kız futbol takımı Van'da düzenlenen turnuvada üçüncü oldu Erkan Baş: AKP Saray Rejimi, Giderek Alım Gücü Azalan Asgari Ücretin Değil Harekatın Konuşulması İçin Bir Kez Daha Savaş Yanlısı Politikalara... Erkan Baş: AKP Saray Rejimi, Giderek Alım Gücü Azalan Asgari Ücretin Değil Harekatın Konuşulması İçin Bir Kez Daha Savaş Yanlısı Politikalara... Meral Akşener: 'Saray Seni Ne Hale Getirdi Sayın Erdoğan? Çocukların Yemeğini Nasıl İptal Ettirirsin Sayın Erdoğan?' Meral Akşener: 'Saray Seni Ne Hale Getirdi Sayın Erdoğan? Çocukların Yemeğini Nasıl İptal Ettirirsin Sayın Erdoğan?'

Son Dakika Yerel Saray, Gagavuzya Belediyeler Birliği'ni Ağırladı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement