Selçuklu Hanımlar Lokali Üyeleri Çocukları Sevindirdi - Son Dakika

Selçuklu Hanımlar Lokali Üyeleri Çocukları Sevindirdi

14.02.2012 16:00
Selçuklu Hanımlar Lokali Üyeleri Çocukları Sevindirdi

Konya Büyükşehir Belediyesi Selçuklu Hanımlar Lokali üyeleri, Selçuklu Tatköy İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere istedikleri hediyeleri alarak teslim etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Selçuklu Hanımlar Lokali üyeleri, Selçuklu Tatköy İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere istedikleri hediyeleri alarak teslim etti.

Selçuklu Tatköy İlköğretim Okulu'nda gerçekleşen programa Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, eşi Fatma Akyürek, Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen, Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Köseoğlu, Selçuklu Hanımlar Lokali yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Selçuklu Hanımlar Lokali üyelerinin güzel bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiğini belirten Akyürek, Hanımlar Lokali üyeleri ile işbirliği yapan Tatköy Mahallesi sakinlerine ve ilköğretim okulu yöneticilerine teşekkür etti.

Selçuklu Hanımlar Lokali'nin Tatköy'e en yakın hanımlar lokali olduğunu dile getiren Başkan Akyürek, "Bu programda Hanımlar Lokali'ndeki sosyalleşmenin, aile ortamının ve işbirliğinin bir göstergesini yaşamış olduk. Çocuklarımızın istediği hediyeleri önceden tespit edip kendi aralarında bunları alarak teslim eden tüm hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmanın ardından Büyükşehir Belediyesi Selçuklu Hanımlar Lokali üyeleri, öğrencilerin taleplerine göre önceden belirledikleri hediyeleri teslim etti. Bisiklet, ayakkabı, çalışma masası, elbise gibi hediyeleri alan çocuklar ise çok mutlu olduklarını belirterek, Hanımlar Lokali üyelerine teşekkür etti.

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Çöp evde bulunan çocuğun annesinin ifadesi 'pes' dedirtti: 'Hava almaya çıkmıştım, bu şekilde sonuçlanacağını bilemedim' Çöp evde bulunan çocuğun annesinin ifadesi 'pes' dedirtti: 'Hava almaya çıkmıştım, bu şekilde sonuçlanacağını bilemedim' 1,5 yaşındaki Asel'i çöplerin içindeki evde bırakan anne konuştu: Hava almak için dışarı çıkmıştım 1,5 yaşındaki Asel'i çöplerin içindeki evde bırakan anne konuştu: Hava almak için dışarı çıkmıştım

Son Dakika Yerel Selçuklu Hanımlar Lokali Üyeleri Çocukları Sevindirdi - Son Dakika


Advertisement