Şiir Akşamlarında İki Program Birden - Son Dakika

Şiir Akşamlarında İki Program Birden

13.10.2015 15:30
Şiir Akşamlarında İki Program Birden

Sapanca Şiir Akşamları 14 Ekim Çarşamba günü iki program ile devam edecek.

Sapanca Şiir Akşamları 14 Ekim Çarşamba günü iki program ile devam edecek. Söyleşi ve İmza Günü ile başlayacak etkinlik takvimi kapsamında 'Genç Şairin Sınavı' konulu panel de düzenlenecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen 15. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları 14 Ekim Çarşamba günü iki programla devam edecek. Saat 14.00'da Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi'nde Söyleşi ve İmza Günü ile başlayacak etkinlik kapsamında Sıddık Ertaş, Cengizhan Orakçı ve Adnan Özer şiir dostları ile buluşacak.

Günün ikinci programında ise saat 19.00'da 'Genç Şairin Sınavı' konulu panel gerçekleştirilecek. AKM'de düzenlenecek panele Mustafa Akar, Said Yavuz, Alper Gencer ve Ercan Yılmaz konuşmacı olarak katılacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamada; "15. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları'nda 14 Ekim Çarşamba günü iki etkinlik Sakaryalılar ile buluşacak. Programlarımıza tüm kültür sanat dostları davetlidir" denildi.

BB) - SAKARYA

Şiir Akşamlarında İki Program Birden

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şiir Akşamlarında İki Program Birden - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement