Sivas Ticaret Borsası'ndan Aydın'a Hayırlı Olsun Ziyareti - Son Dakika

Sivas Ticaret Borsası'ndan Aydın'a Hayırlı Olsun Ziyareti

11.04.2014 16:51
Sivas Ticaret Borsası'ndan Aydın'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ticaret Borsası'nın Sivas'ın çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti.

Sivas'ın hayvancılık ve tarım konusunda önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran Aydın, şunları kaydetti:

"Belediye başkanlığı yaptığımız sürece hem hükümet olarak hem belediyemiz olarak ticaret borsamızla beraber tarım ve hayvancılık üzerine Sivas'a önemli hizmetler sunacağımız kanaatindeyim. Özellikle Et ve Süt Kurumu fabrikasının yapımı devam etmektedir. İnşallah et ve et mamulleri üzerine faaliyete geçecek organize sanayi çalışmalarına kısa sürede başlarız ve Sivas hayvancılığını istenilen düzeye getiririz. Bizler Ticaret Borsamızın her zaman yanlarında olacağız, arkasında olacağız, destekçisi olacağız."

Hastaoğlu ise Aydın'a borsanın çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Sivas Belediyesi'ne her alanda gerekli desteği vereceklerini ve sivil toplum örgütü duyarlılığı içinde çözüme katkı sağlayacağını belirtti.

Ziyarette Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Tarık Günhan, Ahmet Terzioğlu, Fahrettin Koçak, Hilmi Gül ve Erdal Arslan da hazır bulundu. - Sivas

YORUMLAR
500
Sivas'ta devrilen traktörün sürücüsü ağır yaralandı Sivas'ta devrilen traktörün sürücüsü ağır yaralandı Milli judocu Nurdan Almalı, son yolculuğuna uğurlandı Milli judocu Nurdan Almalı, son yolculuğuna uğurlandı Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivas Ticaret Borsası'ndan Aydın'a Hayırlı Olsun Ziyareti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement