Suçep'e Katılan 748 Süleymanpaşalı Öğrenci Çevreci Belgelerini Aldı - Son Dakika

Suçep'e Katılan 748 Süleymanpaşalı Öğrenci Çevreci Belgelerini Aldı

Suçep\'e Katılan 748 Süleymanpaşalı Öğrenci Çevreci Belgelerini Aldı
Son Güncelleme: 05.06.2016 11:02

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçe Belediyesi tarafından başlatılan Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi’ne (SUÇEP) katılan öğrenciler katılım belgesi aldı.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçe Belediyesi tarafından başlatılan Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi'ne (SUÇEP) katılan öğrenciler katılım belgesi aldı.

SUÇEP kapsamında teorik ve uygulamalı eğitimlere katılan 748 öğrenci, Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda düzenlenen törende katılım belgelerini Başkan Yardımcısı Berkay Çakır'ın elinden aldı. Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi'ne katılan öğrencilere teşekkür eden Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Çakır, "Bu proje kapsamında şehrimizdeki ilkokullardan 748 çocuğumuz ile bir araya gelip çevre konusunda farkındalık oluşturmak istedik. Süleymanpaşa Belediyesi olarak çevrenin korunması ve iyileştirilmesi, doğal kaynakların en uygun ve verimli şekilde kullanılması, her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi ile atıkların yönetimi konularında başta çevre eğitimi olmak üzere bir dizi uygulamalı faaliyet gerçekleştirdik. Projemiz sonunda da daha çevreci, daha duyarlı yol arkadaşlarımız oldu. Projeye katılan tüm çocuklarımıza, onları destekleyen öğretmenlerimiz ve ailelerimize çok teşekkür ederim" dedi.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, konuşmasının ardından tek tek katılım belgelerini dağıtırken, öğrencilerin sevinçleri görülmeyi değerdi. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Suçep'e Katılan 748 Süleymanpaşalı Öğrenci Çevreci Belgelerini Aldı - Son Dakika


Advertisement