Şükranlılar Derneğinden Başkan Ataç'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika
Yerel

Şükranlılar Derneğinden Başkan Ataç'a Teşekkür Ziyareti

Şükranlılar Derneğinden Başkan Ataç\'a Teşekkür Ziyareti

Seyitgazi Şükranlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret ettiler.

14.02.2017 14:57

Seyitgazi Şükranlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret ettiler.

Dernek Başkanı Kadir Ay ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, yapmış oldukları sosyal tesisler için yardım ve desteklerini esirgemeyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Kadir Ay, "Bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere bir teşekkür ziyaretine geldik. Dernek olarak yapmış olduğumuz sosyal tesisleri imece usulüyle belediyemiz ile beraber yaptık sizlere çok teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda da derneğimize bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç ise, "Belediye olarak Eskişehir'de sivil toplum örgütleri ve dernekler ile gayet uyumlu bir ortamda çalışıyoruz. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada derneğinize destek vermeye devam edeceğiz. Bir birimize karşı güven unsuru yaratıldı mı her şey olur. Bu işler güven üzerine kuruluyor" şeklinde konuştu. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şükranlılar Derneğinden Başkan Ataç'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement