Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır: - Son Dakika
Yerel

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır:

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır:

Kütahya'nın Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır, İlçenin Altından Geçen Adranos Çayı'nın Temizlenmesi Amacıyla Başlatılan Çalışmaların Meyvelerini Vermeye Başladığını Belirterek, "Ana Kolektör Hattı Döşeme İşi Devam Etmekte. Son Günlerde Hattın Bağlantı Noktaları Arttıkça Ada Çayı'nda Gözle Görülür Bir Kirliliği Önlemiş Durumdayız" Dedi.

15.03.2008 13:15

Kütahya'nın Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır, ilçenin altından geçen Adranos Çayı'nın temizlenmesi amacıyla başlatılan çalışmaların meyvelerini vermeye başladığını belirterek, "Ana kolektör hattı döşeme işi devam etmekte. Son günlerde hattın bağlantı noktaları arttıkça Ada Çayı'nda gözle görülür bir kirliliği önlemiş durumdayız" dedi.

Tavşanlı Belediyesi tarafından 15 mahalle muhtarına çalışmalarında kullanılmak üzere dağıtılan bilgisayarlar nedeniyle Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır'a teşekkür yemeği verildi.

Yemeğe başkan Çakır'ın yanı sıra, belediye başkan yardımcıları Naci Erarslan, Aziz Solmaz, Belediye Meclis Üyesi Nejat Tülek, Su Şebeke Amiri Yüksel Şener, ve mahalle muhtarları katıldı. Yemekte yaptığı konuşmada her zaman mahalle muhtarlarının yanında olduklarını belirten Çakır, 2008 yılında mahalleler bazında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Konuşmasında Ada Çayı'nda yapılan çalışmalarla gözle görülür bir kirliliğin önlendiğini belirten Başkan Çakır, "Geçen yıl başlayan doğalgaz hat döşeme çalışmaları bu yılda devam edecek. Özellikle bu yıl ki doğalgaz hat döşeme çalışmalarında yetkili firma Subaşı mahallemizi ağırlıklı olarak programına almış durumda. Diğer taraftan 3 mahallemize daha çocuk oyun alanları ve parklar yapmayı hedefliyoruz. Ana kolektör hattı döşeme işi devam etmekte. Son günlerde hattın bağlantı noktaları arttıkça Ada Çayında gözle görülür bir kirliliği önlemiş durumdayız. Bu da bizleri son derece sevindirmiş ve yapılan bu çalışmanın Tavşanlı'mız için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir"dedi.

Belediye Başkanı Çakır, ayrıca yemekte programları dahilinde yürütülen çalışmalar hakkında da mahalle muhtarlarına açıklamalar da bulundu.

(YB-EFE) 15.03.2008 13:01 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır: - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement