Tavşanlı Belediye Başkanı Çakır'a, Çardaklı Mahallesi Sakinlerinden 'Hizmet Teşekkür' - Son Dakika
Yerel

Tavşanlı Belediye Başkanı Çakır'a, Çardaklı Mahallesi Sakinlerinden 'Hizmet Teşekkür'

Tavşanlı Belediye Başkanı Çakır\'a, Çardaklı Mahallesi Sakinlerinden \'Hizmet Teşekkür\'

Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi Çardaklı Mahalle Sakinleri, Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır'a, Yaptığı Hizmetlerden Dolayı Teşekkür Etti.

02.02.2008 12:46

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Çardaklı Mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır'a, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

"Büyüyen Tavşanlı'nın bir mahallesi olmaktan mutluluk duyuyoruz" diyen mahalle muhtarı Mustafa Ertan, Belediye Başkanı Çakır'a Çardaklı Mahallesi adına teşekkür ederek, "Mahallemize yapılan hizmetler içinde başta Belediye Başkanımız Ali İhsan bey olmak üzere hizmetlerde emeği geçen belediye personeline şahsım ve mahalle sakinleri adına teşekkür ederim" dedi.

Çardaklı Mahallesi'nde yatsı namazına müteakip okunan mevlid-i şerife katılan Belediye Başkanı Çakır ve beraberindeki heyet, daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı yaptı.

Başkan Çakır, "Hizmetkarınız olarak burada bulunuyorum. Devam eden çalışmalarımızın yanında Çardaklı mahallemize yapılan ve yapılması için programlanan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunmak üzere ayağınıza geldim. Tavşanlıdan başlayarak mahalle mezarlığına kadar olan yolu yeniden düzenleyerek soğuk asfalt ile kapladık. Kanalizasyon çalışmalarımızı hızla tamamladık. Mahallemizin şuan elektrik ve su sorunu yoktur. Bunların yanında en önemlisi Çardaklı Mahallemize yeni bir okul kazandırılması noktasında 600 metrekarelik bir alan üzerine konuşlanacak okul inşaatının su basmanını attık. Tüm bu çalışmalarımızın asıl hedefinde mahalle sakinlerimizin memnuniyeti önemlidir" diye konuştu.

Mahalle sakinlerinin isteklerini de dinleyen Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır, düğün salonu konusunda olarak her zaman desteğe hazır olduklarını belirtti. Çardaklı Mahallesi'nde düzenlenen sohbet toplantısında belediye başkan yardımcıları Naci Erarslan, Aziz Solmaz, Belediye Meclis üyesi Nejat Tülek, İnşaat Mühendisi Gökhan Ezlen ve Himmet Çağlar hazır bulundu.

(YB-EFE)

02.02.2008 12:34 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tavşanlı Belediye Başkanı Çakır'a, Çardaklı Mahallesi Sakinlerinden 'Hizmet Teşekkür' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement