Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Çalışanlara 20 Bin TL Promosyon - Son Dakika

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Çalışanlara 20 Bin TL Promosyon

05.10.2022 11:06
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Çalışanlara 20 Bin TL Promosyon

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu (sürekli) işçilere 20.000 TL maaş promosyonu ödeyecek.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu (sürekli) işçilere 20.000 TL maaş promosyonu ödeyecek.

Bankanın, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu (sürekli) işçiler için sunduğu promosyon teklifi, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile işçi ve memur sendika temsilcilerinin de katıldığı toplantıda müzakere edilerek karara bağlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Büyükşehir Belediyesi olarak çalışanlarımızın refahı için çalışmaya devam ediyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde görev yapan; memur, sözleşmeli memur ve kadrolu ( sürekli) işçilerimizin hesaplarına ekim ayında tek seferde 20.000 TL maaş promosyonu yatacaktır. Personel AŞ. bünyesinde çalışan personellerimiz ile ilgili maaş promosyonu çalışmaları devam etmektedir. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
En düşük memur ve emekli maaşları ne kadar olacak? İşte ekonomistlerin tahminine göre yeni yıldaki maaşlar En düşük memur ve emekli maaşları ne kadar olacak? İşte ekonomistlerin tahminine göre yeni yıldaki maaşlar Tekirdağ'da üvey oğlunu tüfekle yaralayan baba gözaltına alındı Tekirdağ'da üvey oğlunu tüfekle yaralayan baba gözaltına alındı Servis otoparkında arızalı 5 araç alev topuna döndü Servis otoparkında arızalı 5 araç alev topuna döndü

Son Dakika Yerel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Çalışanlara 20 Bin TL Promosyon - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement