Ticaret Borsası Yönetimi, TMO Müdürü Bolat'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Ticaret Borsası Yönetimi, TMO Müdürü Bolat'ı Ziyaret Etti

22.11.2013 14:50
Ticaret Borsası Yönetimi, TMO Müdürü Bolat'ı Ziyaret Etti

Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Toprak Mahsülleri Ofisi Şube Müdürü Hasan Bolat'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir...

Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Toprak Mahsülleri Ofisi Şube Müdürü Hasan Bolat'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu "İlimiz gerek geniş tarımsal arazi varlığı ve gerekse mikroklima gösteren tarımsal havza varlığına bağlı olarak zengin bir tarımsal ürün çeşitliliği sunan tarımsal alanları ile önemli bir bitkisel üretim merkezidir. Sivas ilinde bitkisel ürünler üretimi içerisinde en önemli gelir kaynağı olarak ilk sırada yer alan tarla ürünleri içerisinde gerek üretim miktarı gerekse ekiliş alanı açısından ilk sırada tahıllar gelmektedir. Sivas çiftçisine ve esnafına daha iyi hizmet verilebilmesi için Sivas Toprak Mahsulleri Ofisi'nin Ajans'tan Şube Müdürlüğüne dönüştürülmesi bizleri sevindirmiştir. Şube Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Sivas Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürü Hasan Bolat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Sivas Ajans Amirliği, bir yıldır süren alt yapı çalışmaları neticesinde 1 Mart 2013 tarihinde Şube Müdürlüğü statüsüne dönüştürülmüştür. Ayrıca Sarkışla ve Kangal Ajans Amirlikleri ile Yıldızeli ve Artova Tesisli Ekipleri de Sivas Şube Müdürlüğümüze bağlanmıştır. Artık Sivas'ta hizmetlerimize şube müdürlüğü olarak devam edeceğiz" dedi. - SİVAS

YORUMLAR
500
Zara'da milli güreşçi Sarıçiçek için karşılama programı düzenlendi Zara'da milli güreşçi Sarıçiçek için karşılama programı düzenlendi Sivas Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler Anılıyor.. Ulaş Karasu: 'Sivaslılar Olarak Bizler de Buranın Utanç Müzesi Olmasından Asla Gocunmayız' Sivas Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler Anılıyor.. Ulaş Karasu: 'Sivaslılar Olarak Bizler de Buranın Utanç Müzesi Olmasından Asla Gocunmayız' Sivas Katliamı'nın Yıldönümünde Asım Bezirci, Kabri Başında Anıldı Sivas Katliamı'nın Yıldönümünde Asım Bezirci, Kabri Başında Anıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ticaret Borsası Yönetimi, TMO Müdürü Bolat'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement