Trabzonlu Sanatçılardan Resim ve Fotoğraf Sergisi - Son Dakika
Yerel

Trabzonlu Sanatçılardan Resim ve Fotoğraf Sergisi

Trabzonlu Sanatçılardan Resim ve Fotoğraf Sergisi

Ödüllü sanatçılar ressam Hakan Esmer ve fotoğraf sanatçısı Atilla Alp Bölükbaşı’nın resim ve fotoğraf sergisi, Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

14.03.2015 13:30

Ödüllü sanatçılar ressam Hakan Esmer ve fotoğraf sanatçısı Atilla Alp Bölükbaşı'nın resim ve fotoğraf sergisi, Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde açıldı.

Trabzonlu iki sanatçı ressam Hakan Esmer'in 'Yaşamdan-2' adlı resim sergisi ve fotoğraf sanatçısı Atilla Alp Bölükbaşı'nın 'Su Perisi' isimli fotoğraf sergisi düzenlenen törenle açıldı. Yaşamdan-2 ve Su Perisi sergisinin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, sanatçılara teşekkür etti. Büyükerşen, "Göz kamaştıran bu özel eserleri görmeleri için tüm sanatseverleri Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'ne davet ediyorum" dedi.

Yurt içi ve yurt dışında eserleri sergilenen ve ödüller alan sanatçılar Hakan Esmer ve Atilla Alp Bölükbaşı ise sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür ettiler.

Resim ve fotoğraf sergisi, 29 Mart tarihine kadar Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde gezilebilecek. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Trabzonlu Sanatçılardan Resim ve Fotoğraf Sergisi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement