Türkiye Çimse-İş Genel Başkanından Anlamlı Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Türkiye Çimse-İş Genel Başkanından Anlamlı Ziyaret

Türkiye Çimse-İş Genel Başkanından Anlamlı Ziyaret

İŞ Genel Başkanı Zekeriya Nazlım, Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper’ İ ziyaret ederek ülkedeki skonomik ve siyasi son gelişmeler istişare edildi.

22.10.2016 12:16

ÇİMSE-İŞ Genel Başkanı Zekeriya Nazlım, Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper' İ ziyaret ederek ülkedeki skonomik ve siyasi son gelişmeler istişare edildi.

Türkiye ÇİMSE-İŞ Genel Başkanı Zekeriya Nazlım yapılacak olacak Uşak Şubesi Olağan Genel Kuruluna katılmak için Uşak' a geldi ve ayağının tozuyla Umpaş Holdingin iştiraki Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper' i makamında ziyaret etti. Ziyarete Türkiye Çimse-İş Sendikası Uşak Şube başkanı Ali Murat Yalçındağ, Seranova Seramik Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmi Atamer ve Personel ve İdari İşler Müdürü Seçil Özyurt katıldı. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette ülkede yaşanan son siyasi ve ekonomik olaylar ile sektöre dair konular ele alındı.

Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper, Çimse-İş Sendikası Genel Başkanı Zekeriya Nazlım' ın kendilerine yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirtti. Görüşmenin sonunda karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu. - UŞAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Türkiye Çimse-İş Genel Başkanından Anlamlı Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement