UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret - Son Dakika

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret

10.12.2015 09:38
UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Abdullah Peker, Sivas-Ankara Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını söyledi.

Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası (UDEM HAKSEN) Genel Başkanı Abdullah Peker, Sivas-Ankara Yüksek Hızlı Tren (YHT) Projesi'nin Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını söyledi.

Peker, Anadolu Ajansı (AA) Sivas Bürosu'nu ziyaret etti. Peker, ziyarette yaptığı açıklamada, işçinin yanında yer alan ve demokrasiden yana tavır takınan bir sendikacılığı benimsediklerini belirtti.

YHT projelerinin Türkiye için çok büyük kazanç olduğunu dile getiren Peker, Sivas-Ankara YHT Projesi'nin de Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını ifade etti.

Peker, Türkiye Demiryolu Makinalari Sanayi A.Ş'nin (TÜDEMSAŞ), son 2 yılda çok önemli çalışmalar yaptığını da aktararak, kurumun desteklenmesi gerektiğini kaydetti.

AA Sivas Büro Sorumlusu başmuhabir Önder Felek de Peker'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı 16:58 Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı Fenerbahçeli futbolcular umduklarını bulamadı! Alkış beklerken, taraftarın ıslık tepkisiyle kahroldular 16:55 Fenerbahçeli futbolcular umduklarını bulamadı! Alkış beklerken, taraftarın ıslık tepkisiyle kahroldular Gündem olan baldız fetvasıyla ilgili Diyanet'ten açıklama: Algı operasyonlarıyla zihinleri bulandırmaya çalışıyorlar 16:39 Gündem olan baldız fetvasıyla ilgili Diyanet'ten açıklama: Algı operasyonlarıyla zihinleri bulandırmaya çalışıyorlar
Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı 16:23 Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı Squid Game dizisinde sadece 10 saniye görüldü, takipçi sayısı bir anda fırladı 15:56 Squid Game dizisinde sadece 10 saniye görüldü, takipçi sayısı bir anda fırladı Hazır yemek sektörü çıkmaza girdi! Gıda fiyatlarında yaşanan artış sektöre zor günler yaşatıyor 15:32 Hazır yemek sektörü çıkmaza girdi! Gıda fiyatlarında yaşanan artış sektöre zor günler yaşatıyor
Reza Zarrab yıllar sonra görüntülendi! Yeni bir isimle farklı bir işe başlamış 14:57 Reza Zarrab yıllar sonra görüntülendi! Yeni bir isimle farklı bir işe başlamış Çocuk sahibi olan herkesi ilgilendiriyor! Emeklilikte yaş ve prim şartına değişiklik getirildi 14:09 Çocuk sahibi olan herkesi ilgilendiriyor! Emeklilikte yaş ve prim şartına değişiklik getirildi
Advertisement