Ülkücüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Bir Araya Geldi - Son Dakika
Yerel

Ülkücüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Bir Araya Geldi

Ülkücüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Bir Araya Geldi

Koçarlı İlçe Ülkü Ocakları'nın Düzenlediği 'Birlik ve Beraberlik Gecesi'nde Ülkücüler Osman Öztunç ve Yıldırım Yıldızdoğan'ın Konseriyle Coştu.

12.05.2008 15:08

Koçarlı İlçe Ülkü Ocakları'nın düzenlediği 'Birlik ve Beraberlik Gecesi'nde ülkücüler Osman Öztunç ve Yıldırım Yıldızdoğan'ın konseriyle coştu.

Koçarlı Ülkü Ocakları'nın düzenlediği gece, Cumhuriyet Meydanında yapıldı.

Geceye; MHP Aydın Milletvekili Recep Taner ve eşi Ayşe Taner, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP İl Başkanı Hasan Multi, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ali Memiş, Koçarlı Ülkü Ocağı Başkanı Hasan Abalı, çevre ilçe ve belde teşkilat başkanları ile çok sayıda ülkücü katıldı.

Koçarlı Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Abalı yaptığı açılış konuşmasında, "Aziz milletimiz, üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlara karşı gönül birlikteliği kurmuşlardır. Maalesef ülkemizin her yerinde görülemeyen bu birliktelik ne mutlu bizlere ki Koçarlı ilçemizde kendini her daim göstermektedir. Efeler Diyarı Koçarlı'da bu birlik ve beraberliğimizin devamını Allah'tan diliyorum" diyerek geceye katılanlara teşekkür etti.

Aynı zamanda Koçarlılı olana MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, hemşerileri tarafından yoğun ilgi gördü. Konuşmasında tarımı ve hükümetin icraatlarını değerlendiren Taner, tarım girdilerindeki fiyat artışının durdurulması gerektiğini belirterek çiftçiye verilen desteğin de artırılması gerektiğini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından sahne alan Osman Öztunç ve Yıldırım Yıldızdoğan, seslendirdikleri birbirinden güzel eserleri ile Ülkücüleri coşturdu. Gece havai fişek gösterileri ile son buldu.

(ŞA-İK) 12.05.2008 14:34 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ülkücüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Bir Araya Geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement