Üniversiteden sınav haftasındaki öğrencilere ısıtan jest - Son Dakika

Üniversiteden sınav haftasındaki öğrencilere ısıtan jest

11.01.2022 13:50

Üniversiteden sınav haftasındaki öğrencilere ısıtan jestSİVAS SCÜ, final hastasında ders çalışan öğrencilere moral ve motivasyonlarını yükselmesi için sıcak çorba ikramında bulunuyor.

Üniversiteden sınav haftasındaki öğrencilere ısıtan jest

SİVAS SCÜ, final hastasında ders çalışan öğrencilere moral ve motivasyonlarını yükselmesi için sıcak çorba ikramında bulunuyor.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi final sınavlarına çalışan öğrencilere için yürek ısıtan bir etkinliğe imza attı. Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinde sınavlara hazırlanan öğrencileri ziyaret ederek çorba ikram etti. Erasmus Ofisi tarafından düzenlenen çorba ikramında Rektör Prof. Dr. Yıldız'a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ünal Kılıç, Prof. Dr. Hakan Yekbaş, Genel Sekreter Prof. Dr. Kadir Özköse, dekanlar, müdürler ve dekan yardımcıları eşlik etti.

Sınav haftası boyunca devam edecek

Çorba servisinin ardından Rektör Yıldız öğrencilerle sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi. Öğrenciler ikramdan duydukları memnuniyeti ifade ederken Rektör Yıldız'a taleplerini de iletme fırsatı yakaladıklarını söylediler.

Zorlu final haftası boyunca öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla görevliler ders çalışan öğrencilere sıcak çorba servisi yapacak.

YORUMLAR
500
HMKÜ'de 3 bin 100 öğrenci mezun oldu HMKÜ'de 3 bin 100 öğrenci mezun oldu Yabancı öğrencilerin Türkçe gösterisi renkli görüntülere neden oldu Yabancı öğrencilerin Türkçe gösterisi renkli görüntülere neden oldu Amasya Üniversitesinden sınavlara çalışan öğrencilere yiyecek ve içecek ikramı Amasya Üniversitesinden sınavlara çalışan öğrencilere yiyecek ve içecek ikramı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Üniversiteden sınav haftasındaki öğrencilere ısıtan jest - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement