Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı - Son Dakika

Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı

12.03.2013 12:38
Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı

18 Mart Çanakkale Zaferi şehitleri anma günü kapsamında "Çanakkale Mahşeri" adlı konferans gerçekleştirildi.

18 Mart Çanakkale Zaferi şehitleri anma günü kapsamında Yazar Mehmet Niyazi Özdemir'in katılımı ile "Çanakkale Mahşeri" adlı konferans gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlik geniş katılımla yapıldı. Çanakkale Savaşı'nın tarihsel sürecini anlatan Yazar Niyazi Özdemir, "Çanakkale tarihimiz boyunca bizim en yumuşak karnımız olmuştur. Çanakkale savası o kadar büyük bir savaştır ki, bu yüzden diğer savaşlar bu savaşın gölgesinde kalmıştır" dedi.

Çanakkale Savaşının önemine değinen Özdemir savaşın önemini anlamak için Dünya ve insanlık için bu savasın önemi nedir? Milli tarihimiz için bu savaşın önemi nedir? İnsanımız için bu savasın önemi nedir? Bu perspektiften bakıldığında daha iyi anlayabilineceğini söyledi. Konferansın sonunda Yazar Mehmet Niyazi'ye plaket verildi.

(AY)

12.03.2013 12: 18: 21

TSI

NNNN - DÜZCE

YORUMLAR
500
Uzmanından tarım alanlarını tehdit eden istilacı ve zararlı çayır güvesine karşı uyarı Uzmanından tarım alanlarını tehdit eden istilacı ve zararlı çayır güvesine karşı uyarı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement